
Точка доступу з функцією маршрутизації, мережеве обладнання HAP AC³ RBD53IG-5HACD2HND MIKROTIK
6 099 ₴
- В наявності
- Код: 1313842
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
hAP ac³
Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор з 5 портами Gigabit Ethernet і зовнішніми антенами з високим коефіцієнтом підсилення для більшого покриття
Забудьте про нескінченні пошуки ідеального маршрутизатора та гортання безкінечної кількості оглядів і специфікацій! Ми створили єдину доступну домашню точку доступу, яка має всі функції, що можуть знадобитися вам на довгі роки.
Ваш старий роутер намагається дістатися до кожного куточка вашого будинку? Забудьте про це! Ми додали зовнішні бездротові антени з високим коефіцієнтом підсилення та чудовим покриттям. Відтепер у кожній кімнаті - лише надійне та стабільне бездротове з'єднання!
Завдяки 5 портам Gigabit Ethernet, 256 МБ оперативної пам'яті та чотирьохядерному процесору hAP ac³ може задовольнити навіть найбільші та найвибагливіші домогосподарства. Завдяки підтримці PoE, він може живити або отримувати живлення від інших пристроїв. Є 128 МБ NAND і повнорозмірний USB-порт, який можна використовувати для додаткового зберігання даних. Новий корпус дозволяє встановлювати пристрій вертикально або горизонтально. До комплекту також входить настінне кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 WAN | Да |
| 10/100/1000M | 4 |
| IEEE 802.3ac | Да |
| Вага без паковання | 0.85 |
| Вага в пакованні | 1.04 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон частот | 2.4 and 5 GHz |
| Мoдель | hAP ac3 // RBD53iG-5HacD2HnD |
| Максимальна швидкість | 1200 |
| Потужність вихідного сигналу | 26 |
| Наявність USB 2.0 | Да |
| Об'єм | 0.003856 |
| Розмір | 251 x 129 x 39 mm |
| Тип антени | Omni-Directional |
| Тип пристрою | Бездротова точка доступу |
| Вимоги до електроживлення | 12-28V DC or PoE-IN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 099 ₴


