
Мишка бездротова Logitech M650 L Wireless Signature 910-006348 Graphite
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 1412904
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка бездротова Logitech M650 L Wireless Signature 910-006348 Graphite
Перейдіть на більш розумну прокрутку, підвищений комфорт і продуктивність. Миша Signature M650 оснащена функцією прокрутки SmartWheel, яка забезпечує точність і швидкість саме тоді, коли вам це потрібно.
+ Контурна форма пропонується у двох розмірах (середній та великий для правої руки - тільки для B2B)
+ Допомагає підвищити продуктивність на 50% і швидкість на 30% порівняно з тачпадом ноутбука
+ Точна та швидка прокрутка завдяки коліщатку SmartWheel
+ Зручна форма та відчуття завдяки гумовим бічним ручкам
+ На 90% менше «кліків» завдяки технології SilentTouch
+ Настроювані бічні кнопки3 з функцією Logi Options+.
+ Бездротовий зв'язок з 2 способами підключення: USB-приймач Logi Bolt, бездротова технологія Bluetooth® Low Energy Wireless
+ Logi Bolt має режим безпеки 1, рівень безпеки 4, а приймач Logi Bolt USB попередньо спарений з коробки
+ 24 місяці автономної роботи від однієї батарейки типу АА
+ З'єднання до 6 пристроїв Logi Bolt з 1 приймачем Logi Bolt
Logitech Signature M650 для бізнесу створений для підвищення продуктивності та комфорту завдяки своїм вдосконаленим функціям. Завдяки прокручуванню SmartWheel вона дозволяє легко перемикатися між точністю та швидкістю, що робить її ідеальною для багатозадачної роботи. Миша має контурну форму, доступна у двох розмірах, та гумові бічні ручки, що забезпечують комфорт під час тривалого використання.
Завдяки технології SilentTouch вона на 90% знижує рівень шуму при натисканні, забезпечуючи тиху роботу. Бічні кнопки, що налаштовуються, забезпечують більшу гнучкість, а довговічний 24-місячний акумулятор гарантує безперервну продуктивність. M650 підключається бездротово через USB-приймач Logi Bolt або Bluetooth® Low Energy, забезпечуючи безпечне та надійне з'єднання. Він підтримує сполучення до шести пристроїв Logi Bolt з одним приймачем, що ідеально підходить для бізнес-середовища. Завдяки довговічній роботі та ергономічному дизайну, Signature M650 є ідеальним інструментом для підвищення ефективності на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 111.2 г |
| Висота | 41.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 118.9 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 65.6 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий діапазон | 10 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Кількість кнопок | 5 |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Чутливість | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴




