Мишка Logitech M100 910-006764 White
Для повного контролю над комп'ютером миша Logitech M100 - ідеальне рішення. Завдяки оптичному відстеженню навіть найменший рух руки відображається на екрані плавним рухом курсору, який ніколи не стрибає.
Завдяки симетричному дизайну ця миша однаково добре підходить як для лівші, так і для правші, що означає відсутність перекосу в дизайні. Дротове підключення до комп'ютера гарантує, що вам не доведеться турбуватися про заміну батарейок, забезпечуючи надійне використання протягом тривалого часу. Сумісність з Windows XP, Windows Vista або Windows 7, Mac OS, Linux.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Windows 10 | Да |
| Windows 7 | Да |
| Windows 8 | Да |
| Windows Vista | Да |
| Windows XP | Да |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Кількість кнопок | 3 |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Наявність USB | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




