
Мишка бездротова Logitech MX Master 3S 910-006582 Graphite
6 199 ₴
- В наявності
- Код: 1433608
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка бездротова Logitech MX Master 3S 910-006582 Graphite
Високопродуктивна бездротова миша
+ 70 днів при повному заряді
+ 3 години роботи після 1 хвилини заряджання
+ USB Type-C
+ Bluetooth з низьким енергоспоживанням
+ USB-приймач Logi Bolt (у комплекті)
+ Сумісність з декількома ОС
+ Просте перемикання
Знайомтесь з MX Master 3S — переосмисленою іконічною мишею
Відчуйте кожний момент своєї роботи з ще більшою точністю, тактильністю та продуктивністю завдяки тихому натисканню кнопок і датчику з високою роздільною здатністю 8000 DPI для роботи на склі з мінімальною товщиною 1,34 мм.
Відчуйте — тихі натискання
Представляємо Quiet Clicks — створюйте, творіть і працюйте з таким самим відчуттям натискання, але з меншим шумом. Quiet Clicks надають задоволення від м’якого тактильного відгуку з 90% меншим рівнем звуку натискання. Додайте до цього надзвичайно тихе електромагнітне колесо прокрутки MagSpeed для високоякісного досвіду з нульовим розсіюванням уваги.
Відстежування на будь-якій поверхні з роздільною здатністю 8K DPI
MX Master 3S оснащений нашим найточнішим датчиком з наступного покоління точністю та відгуком.
Оптичний датчик з роздільною здатністю 8000 DPI відстежує практично будь-де, навіть на склі 1,34 мм мінімальної товщини.
Ви можете налаштувати чутливість відстеження в Logi Options+, доступному на Windows та macOS, та встановити відповідний рівень для своєї робочої потреби та роздільної здатності монітора.
Прокручуйте 1000 рядків за секунду
Електромагнітна прокрутка MagSpeed є настільки точною, що зупиняється на пікселі, і настільки швидкою, що може прокручувати 1000 рядків за секунду. І, до речі, вона майже непомітна. Колесо з механічно обробленої сталі має преміальну тактильність та достатню вагу, щоб створювати динамічну інерцію, яку ви відчуваєте, але не чуєте.
Швидке заряджання, миттєве підключення
MX Master 3S зберігає заряд протягом до 70 днів при повному заряді батареї і може працювати протягом трьох годин після хвилинного швидкого заряджання.
Використовуйте включений кабель для зарядки USB-C, щоб швидко підзарядити мишу.
Сумісність з кількома ОС
MX Master 3S сумісна з усіма основними операційними системами. Функції основного пристрою підтримуються без необхідності встановлення додаткового програмного забезпечення для операційних систем, відмінних від Windows та macOS, наприклад, Windows, macOS, Chrome OS або Linux. Миша миттєво з’єднується з до трьох пристроїв через Bluetooth Low Energy або включений приймач Logi Bolt USB Receiver.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 141 г |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 124.9 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 84.3 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Linux | Да |
| MacOS | Да |
| Windows 10 | Да |
| Windows 11 | Да |
| Батарея | Акумулятор |
| Бездротовий діапазон | 10 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴





