
Мишка бездротова Logitech M575 Ergo 910-006221 Graphite
3 099 ₴
- В наявності
- Код: 1435701
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка бездротова Logitech M575 Ergo 910-006221 Graphite
Logitech Ergo M575 — ідеальне рішення для ведення бізнесу. Це безпровідна мишка з трекболом ергономічної форми. Трекбол для бізнесу оснащено бездротовою технологією Logi Bolt, розробленою для подолання викликів ІТ, які можуть виникнути як в офісних, так і у віддалених користувачів. Він забезпечує комфорт при користуванні, адже для переміщення курсора не потрібно рухати всією рукою, що запобігає втомі зап’ястя. Зручний та точний трекбол керується з допомогою великого пальця. Тому такий виріб чудово підходить для столів, де мало вільного місця, оскільки переміщувати мишку не потрібно.
Сам трекбол має гладеньке покриття, що забезпечує легке ковзання під час роботи. А його чутливий оптичний сенсор дозволить максимально продуктивно вирішувати всі бізнес-завдання. Для очищення трекбола просто вийміть його з мишки та протріть.
Два варіанти підключення: бездротова технологія Bluetooth Low Energy або мініатюрний USB-приймач, розроблений для високої продуктивності.
Дизайн пристрою досить оригінальний та оптимізований для правої руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 134 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Трекбол |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Linux | Да |
| MacOS | Да |
| Windows 10 | Да |
| Windows 11 | Да |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Бездротовий діапазон | 10 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Наявність USB | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴








