
Навушники накладні з вбудованим мікрофоном Logitech H570e Corded Stereo USB Headset (Teams version) Black
3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1435722
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Навушники накладні з вбудованим мікрофоном Logitech H570e Corded Stereo USB Headset (Teams version) Black
Доступна чіткість звуку, сертифікована для бізнесу
Насолоджуйтесь чітким звуком під час дзвінків та відеозустріч з Logitech H570e — дротової гарнітури з функцією шумоподавлення за вигідною ціною. Сертифікована для бізнесу і тепер доступна у версії Microsoft Teams, H570e створена для корпоративного використання.
СЕРТИФІКОВАНО ДЛЯ БІЗНЕСУ
Logitech H570e — це надійна бізнес-гарнітура, доступна у двох версіях: версії з сертифікацією для Microsoft Teams та повним набором функцій Teams, а також версії для уніфікованих комунікацій, сертифікованої для Chromebook та сумісної з аудіосистемами Cisco.
КРИСТАЛЬНО ЧИСТА ЯКІСТЬ ЗВУКУ
Співробітники насолоджуються чітким звуком завдяки мікрофону з шумозаглушенням, ехо придушенням та цифровою обробкою сигналу (DSP) для усунення небажаних шумів. Гарнітура оснащена 30-міліметровим динаміком з динамічним еквалайзером, що забезпечує найкращу якість звуку для музики, що прослуховується.
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ ВИКЛИКАМИ
Прості та швидкі вбудовані елементи керування дозволяють відповідати на виклики, завершувати їх, регулювати гучність, вимикати та вмикати мікрофон – все під рукою. Зручні світлові індикатори швидко відображають статус дзвінка. Версія Microsoft Teams оснащена спеціальною кнопкою Teams для швидкого доступу до функцій Teams.
Вибір, який вам сподобається
H570e розроблена з урахуванням принципів сталого розвитку. Змінні амбушури зі штучної шкіри продовжують термін служби виробу. Крім того, версія для Microsoft Teams виготовлена із пластикових деталей, виготовлених мінімум на 45% з переробленого пластику, та постачається в упаковці, сертифікованій FSC™.
Легкість та комфорт
Легка та міцна гарнітура H570e забезпечує комфорт день у день. М'яке оголів'я з металевим посиленням забезпечує міцність та гнучкість, забезпечуючи ідеальну посадку. Легко перемикайте гарнітуру, щоб розмістити мікрофон праворуч або ліворуч.
Просте управління та персоналізація
Версія гарнітури H570e для Microsoft Teams підтримується Logitech Sync, що дозволяє ІТ-фахівцям віддалено керувати гарнітурою та іншими пристроями Logitech. Співробітники також можуть настроювати гарнітуру для Teams за допомогою Logi Tune для персоналізації.
Безпечне прослуховування
Гарнітура H570e, що відповідає стандарту EN 50332-2, захищає від звуків гучністю понад 100 дБА, забезпечуючи винятковий комфорт під час розмови та прослуховування музики. Версія для Microsoft Teams також оснащена захистом від раптового стрибка гучності, що запобігає різким стрибкам гучності під час розмови.
Підключення та робота
Миттєво підключіть гарнітуру H570e до USB-порту Mac або ПК для простоти підключення та роботи. Драйвери для встановлення не потрібні.
Будьте в курсі того, що відбувається
Моноверсія H570e, що закриває тільки одне вухо, дозволяє користувачам краще чути звуки, що оточують. З особистих чи робочих причин деякі люди хочуть краще чути навколишнє, не знімаючи гарнітуру.
Виготовлено із переробленого пластику
Пластикові компоненти H570e (версія Teams) виготовлені з сертифікованого переробленого пластику - 45% для Mono і 54% для Stereo - що дозволяє дати друге життя пластику, що відслужив, зі старої побутової електроніки і скоротити наш вуглецевий слід.
ВІДПОВІДАЛЬНА УПАКОВКА
Паперова упаковка H570e (версія Teams) виготовлена із сертифікованих FSC™ лісів та інших контрольованих джерел.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Гарнітура |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 1.9 м |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Поролон |
| Мікрофон | Висувний |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | USB |
| Функції та можливості | Регулятор гучності |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 96 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Certified for Microsoft Teams | Да |
| Summary | Logitech H570e. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротова. Рекомендоване застосування: Офіс/кол-центр, Довжина кабелю: 1,9 m. Вага: 113 g. Колір товару: Чорний |
| USB конектор | USB Type-C |
| Вага | 113 |
| Висота | 171 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кнопки керування | Volume + |
| Комплектація | Навушники, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Під'єднання до USB | Да |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Офіс/кол-центр |
| Інструкція користувача | Да |
| Світлодіодні індикатори | Да |
| Сертифікати сталого розвитку | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Складаний мікрофон | Да |
| Технологія під'єднання | Дротова |
| Тип блока керування | Вбудований блок керування |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип мікрофона | Мікрофон на штанзі |
| Тип спрямованості мікрофона | Unidirectional/Omnidirectional microphone |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 98 |
| Колір товару | Чорний |
| Частота мікрофона | 100 - 8000 |
| Частотна характеристика (режим розмови) | 100 - 8000 |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 2 |
| Чутливість навушників | 96 |
| Ширина | 157 мм |
| Юніт динаміка | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




