Електрична бігова доріжка KingSmith Walkingpad TR50 TRM1FUD
Електрична бігова доріжка KingSmith Walkingpad TR50 (TRM1FUD)
Домашній тренер з бігу
+ Розумне підключення
+ Контроль пульсу
+ Контроль швидкості
+ Потужний і тихий
+ Широка платформа
+ Зручне зберігання
Миттєва синхронізація
Увімкніть бігову доріжку TR50 і носяться пристрої автоматично активуються і перейдуть в режим тренування. Записуйте показники серцевого ритму та ефективності тренування.
Займайтеся ефективно
WalkingPad TR50 відстежує серцевий ритм користувача в режимі реального часу й автоматично регулює швидкість для підтримання оптимального фізичного навантаження.
Просте зберігання
KingSmith WalkingPad TR50 складається до 19.2 см заввишки, завдяки рухомій ручці та підлокітникам. Тренажер можна компактно зберігати, коли він не використовується.
Велика платформа
Бігова доріжка KingSmith WalkingPad TR50 має робочу зону 480 x 1250 мм, забезпечуючи максимум простору для бігу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSmith |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 125 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Дистанція, Час |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 48 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 52 |
| Вага в пакованні | 59 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Електрична бігова доріжка, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | TR50 |
| Об'єм | 0.3444 |
| Розмір | 152 x 75 x 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴


