
Електрична бігова доріжка KingSmith C2 Walkingpad Black (WPS1F)
27 399 ₴
- В наявності
- Код: 1423841
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична бігова доріжка KingSmith C2 Walkingpad WPS1F
KINGSMITH WALKINGPAD C2 BLACK
Новий тренажер для щадних фізичних навантажень
Незалежно від того, наскільки напруженим є ваш графік, не нехтуйте своїм здоров'ям. KingSmith WalkingPad C2 дозволить неспішно ходити у вільний час, щоб розслабитися, незалежно від погоди.
- Запатентована «складна» технологія
- Розумне керування швидкістю за рухом ноги
- 12 передач з безступінчатим регулюванням швидкості
- Багатоступеневий захист безпеки
Складання - це технологічний прогрес, тоді як зберігання - це мистецьке зусилля.
У складеному вигляді WalkingPad займає трохи менше 0,5 м2. Навіть у невеликому просторі він поміститься. Наша революційна технологія складання спрощує зберігання. Численні обертання та протектори не погіршують її здатність до складання.
- Складаний механізм - 180°
- Легкий і гнучкий - 25 кг
- Тонкий - 13,6 см
Завдяки розумному ступінчастому регулюванню швидкості ви можете рухатися з бажаною швидкістю.
- Повільна ходьба - 2 км/год
- Швидка ходьба - 4 км/год
- Спортивна ходьба - 6 км/год
Інтелектуальне керування в 4 режимах, 12 передач з безступінчатим регулюванням швидкості
У вашому розпорядженні покрокове керування швидкістю, керування з панелі дисплея, пульта дистанційного керування або застосунку; 12 передач з безступінчатим регулюванням швидкості дозволять вам насолоджуватися рухом з бажаною швидкістю.
Безщітковий двигун, розроблений для зменшення шуму, стабільної роботи та високої потужності
Завдяки новому безщітковому двигуну рівень шуму на холостому ходу знижено до 65 децибел. Бігова доріжка не потурбує ваших сусідів, навіть якщо це відбувається пізно вночі.
Чотиришарова структура, щільне прилягання до стопи
Амортизуючі, міцні та антистатичні - чотири шари ретельно продуманої конструкції допоможуть вам відновити рухливість та займатися легкими фізичними вправами. Зручна колодка нагадуватиме пластикову доріжку, а коліна не будуть скрипіти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSmith |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 144.5 см |
| Ширина | 51.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Бігова доріжка x 1, шнур живлення x 1, пульт дистанційного керування x 1, акумулятор x 2, ремінець x 1, інструкція x 1 |
| Вага без паковання | 25 |
| Вага в пакованні | 29.1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Електрична бігова доріжка, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | C2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 6 |
| Мінімальна швидкість | 0.5 |
| Потужність двигуна | 1 |
| Об'єм | 0.1147 |
| Розмір | 144.5 × 51.8 × 12.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 399 ₴








