
Електрична бігова доріжка KingSmith WalkingPad R3 JustWalk
28 599 ₴
- В наявності
- Код: 1423846
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична бігова доріжка KingSmith WalkingPad R3 JustWalk
Бігова доріжка KINGSMITH WalkingPad R3 JustWalk
Бігова доріжка R3 виходить за рамки монотонності традиційних тренажерів, інтегруючи підсвічування, яке синхронізується з вашим фітнес-прогресом. Завдяки ретельно розробленому візуальному дисплею, доповненому світловими індикаторами, вона є більш захоплюючим та інтуїтивно зрозумілим засобом для розуміння вашої фітнес-подорожі, тим самим мотивуючи вас до досягнення поставлених цілей. Ця інноваційна комбінація не лише оживляє процес тренування, але й забезпечує чітке та привабливе візуальне представлення вашого прогресу, підвищуючи загальну зацікавленість та рішучість у досягненні фітнес-результатів.
Візуалізація прогресу
Відстежуйте свій фітнес-прогрес на чудово розробленому візуальному дисплеї, який не обмежується лише цифрами.
Провідна у світі технологія складання
Оптимізуйте свій життєвий простір за допомогою провідної світової технології складання.
Більший дисплей
На великому дисплеї відображається чітка та зручна для читання інформація про тренування, зокрема швидкість, відстань, час і спалені калорії.
Пульт дистанційного керування
Пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, дозволяє легко регулювати швидкість та інші налаштування, не торкаючись до елементів керування бігового полотна.
Готовність до прогулянки
Не потребує абсолютно ніякої збірки, просто дістаньте його з коробки і починайте ходити!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSmith |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 44 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.6 см |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 67.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Бігова доріжка; шнур живлення; запобіжний ключ; шестигранний ключ; інструкція. |
| Вага без паковання | 30.1 |
| Вага в пакованні | 34.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Електрична бігова доріжка, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | R3 JustWalk |
| Максимальна швидкість | 6 |
| Мінімальна швидкість | 1 |
| Об'єм | 0.1687 |
| Розмір | Для зберігання: 852 x 675 x 192 мм; Для тренувань: 1470 x 675 x 156 мм |
| Розмір бігової доріжки | 1200 * 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 599 ₴









