Маршрутизатор роутер Keenetic Carrier KN-1721
Keenetic Carrier
Mesh-маршрутизатор Wi-Fi 5 AC1200 з 3-портовим інтелектуальним комутатором і портом USB
Keenetic Carrier - це універсальне рішення для дому з інтернет-планом до 100 Мбіт/с, яке ідеально підходить для сучасних бездротових пристроїв, що підтримують стандарт Wi-Fi 5, таких як смартфони, планшети, ноутбуки, телевізійні приставки та телевізори. Для тих, кому не потрібна гігабітна швидкість, Carrier пропонує всі основні функції своїх більш потужних аналогів, забезпечуючи надійне та стабільне з'єднання. Залишайтеся на зв'язку, незважаючи ні на що, завдяки здатності Keenetic Carrier надавати основний або резервний доступ до Інтернету через USB-модем. Насолоджуйтесь плавним переглядом веб-сторінок, потоковою передачею даних та іграми завдяки системі пріоритезації трафіку, яка інтелектуально розподіляє смугу пропускання між найважливішими програмами, щоб ваша діяльність в Інтернеті проходила безперебійно і без перерв.
Захистіть свою мережу та зробіть її доступною
Ідеальне рішення для сучасного підключеного будинку
Покращуйте свою домашню мережу за допомогою нашої унікальної системи Mesh Wi-Fi, яка пропонує безперебійний роумінг та індивідуальну сегментацію мережі для неперевершеного досвіду роботи в Інтернеті. Розроблений з думкою про вашу безпеку, Keenetic Carrier пропонує надійний захист від кіберзагроз та зручні для сім'ї налаштування інтернету, щоб захистити ваш цифровий світ. Насолоджуйтесь зручністю безпечного віддаленого доступу, щоб завжди бути на зв'язку з мережею та пристроями з будь-якої точки світу. З Keenetic Carrier ви потрапляєте у світ легкого підключення, підвищеної безпеки та безперешкодного, безпечного доступу до Інтернету для всіх користувачів, що робить його ідеальним рішенням для сучасного підключеного будинку.
Бездротова мережа для всього будинку та Mesh Wi-Fi
Попрощайтеся з мертвими зонами завдяки функції Mesh Wi-Fi, яка дозволяє декільком пристроям безперешкодно працювати разом, створюючи стабільне, надійне бездротове покриття у всьому вашому просторі.
Multi-WAN
Об'єднуйте кілька інтернет-з'єднань, збільшуючи загальну пропускну здатність і забезпечуючи відмовостійкість, щоб гарантувати постійне з'єднання.
Пріоритезація трафіку
Наша інтелектуальна функція визначення пріоритетів трафіку ставить найважливіші програми на перше місце. Насолоджуйтеся безперебійними відеодзвінками, ігровими сесіями та потоковою передачею даних завдяки нашим інтелектуальним алгоритмам QoS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet, USB 2.0 |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 2 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Режим моста | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Швидкість з'єднання | 100 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ac |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип | Провідний |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 128 г |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 107 мм |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10/100M | 3 |
| IEEE 802.11ac | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| Вага без паковання | 0.128 |
| Вага в пакованні | 0.65 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диапазон частот | 2.4/5 ГГц |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість антен | 2 |
| Комплектація | Маршрутизатор роутер, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | Carrier |
| Максимальна швидкість | 1200 |
| Наявність USB 2.0 | Да |
| Об'єм | 0.003936 |
| Розмір | 107 x 91 x 26 мм |
| Вимоги до електроживлення | 100–240 В 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴




