Бездротовий пилосос Jimmy H11 PRO
Бездротовий пилосос Jimmy H11 PRO
Сучасний та багатофункціональний бездротовий пилосос Jimmy H11 PRO створений спеціально для максимально якісного та швидкого прибирання будь-якого житлового приміщення. За допомогою двигуна з високою потужністю всмоктування та акумулятора великої ємності забезпечує безперебійне та ефективне прибирання будь-якого типу забруднення.
- Сучасний та компактний дизайн
- Світлодіодний екран та інтелектуальна система виявлення бруду
- Двигун з високою потужністю всмоктування
- До 90 хвилин автономної роботи
- Гнучка та практична конструкція
Безщітковий двигун з потужністю 260 АВт
H11 Pro оснащений передовим безщітковим двигуном, що забезпечує вражаючу потужність всмоктування 260 АВт. Легко справляється з волоссям, пилом і сміттям на підлозі та килимах, забезпечуючи глибоке очищення, яке видаляє навіть найстійкіші забруднення.
До 90 хвилин роботи
Пилосос оснащений знімним акумулятором 8*3000 мАг і забезпечує до 90 хвилин бездротового прибирання. Легко замінюйте акумулятор для продовження ефективного та якісного прибирання.
Легке очищення різних поверхонь
Пилосос оснащений комбінованою щіткою-валиком та килимовою щіткою-валиком, що дозволяє ефективно очищати різні поверхні, дерев'яні підлоги, плитку та килими. Широкий всмоктуючий отвір забезпечує ефективний збір великого сміття, дрібного пилу і бруду, що в'ївся, для ретельного прибирання у всьому будинку.
Розумний світлодіодний екран для повного контролю
Будьте в курсі роботи за допомогою інтуїтивно зрозумілого світлодіодного дисплея, який в режимі реального часу відображає оновлення часу роботи, режиму очищення та оповіщення про помилки. Насолоджуйтесь покращеним контролем над завданнями з очищення, роблячи кожну роботу простіше та ефективніше.
Запатентована конструкція горизонтального циклону
Конструкція горизонтального циклону JIMMY мінімізує вигини повітряного шляху пилозбірника, збільшуючи швидкість повітряного потоку та запобігаючи засміченням. Це знижує втрати всмоктування, забезпечує стабільну потужність всмоктування та ефективнішу фільтрацію, зберігаючи високу продуктивність протягом усього сеансу прибирання.
Легке очищення навіть у важкодоступних місцях
Гнучка металева трубка, а також легка та зручна конструкція пилососу. Дозволяє легко і без зусиль чистити важкодоступні місця будинку.
Інтелектуальний датчик пилу
Датчик пилу допомагає вам досягти більш глибокої очистки, визначаючи рівень забруднення в режимі реального часу.
- Червоний індикатор – високий рівень забруднення
- Між червоним та синім – у процесі прибирання чи прибирання потрібно продовжити
- Синій - мінімальний рівень забруднення або чисто
Легке прибирання з автоматичним всмоктуванням
Перемикайтеся між режимами Auto, Turbo, Max та Eco для будь-якого завдання. В автоматичному режимі пилосос регулює всмоктування залежно від типу бруду та поверхні, збільшуючи потужність при необхідності та заощаджуючи її, коли це не потрібно, забезпечуючи ефективне та легке прибирання.
Ефективна робота
Продумані функції роблять прибирання простіше та ефективніше, заощаджуючи ваш час та сили, щоб ви могли більше часу проводити вільними.
Легке та просте очищення
Після кожного прибирання Ви можете очистити пилозбірник. Просто зніміть пилозбірник і очистіть його від сміття, що накопичилося, для подальшого ефективного і якісного прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JIMMY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага | 7.6 |
| Вага без паковання | 7.6 |
| Вага в пакованні | 9.95 |
| Час заряджання акумулятора | 5 час |
| Час заряджання | 5 |
| Час роботи батареї | 1.5 |
| Час роботи від акумулятора | 90 |
| Висота | 1185 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 275 мм |
| Дисплей | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 3 |
| Ємність батареї | 3000 |
| Індикатори дисплея | Індикатор забрудненості |
| Кількість щіток у комплекті | 6 |
| Комплектація | Бездротовий пилосос, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | H11 PRO |
| Макс. рівень шуму | 82 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 700 |
| Потужність всмоктування | 260 |
| Напруга акумулятора | 28.8 В |
| Напруга живлення | 28.8 V |
| Об'єм | 0.07049 |
| Об'єм контейнера для сміття | 0.6 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Розмір | 275 х 310 х 1185 mm |
| Сила всмоктування | 29000 Pa |
| Стан | Нове |
| Технічні особливості | Зі знімним пилососом |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | Мініпилосос |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Сухе |
| Рівень шуму | 82 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 199 ₴










