Бездротовий миючий пилосос Jimmy HW9 PRO MAX
Jimmy HW9 PRO MAX
Прибирайте пил, плями та пролиту воду одним рухом. Миючий пилосос працює до 40 хвилин та автоматично посилює потужність там, де це потрібно. Jimmy HW9 PRO MAX просто створений для сімей з дітьми та домашніми тваринами. Щітка, зміщена до краю, відтирає плями всюди, а з корпусом, що складається, легко дістати пил під меблями. Самоочищення насадки на станції повністю звільняє вас від контакту з брудом. А дія іонів срібла робить підлогу чистою без хімікатів.
Потужність 460 Вт
Резервуари для води на 600 мл
До 40 хвилин роботи на одному заряді
Дисплей та розумний датчик пилу
Самоочищення та сушіння на базі
Знезараження води іонами срібла та контрольоване ручне розпилення
Корпус складний на 180 градусів та глибоке очищення кутів з безрамковою щіткою.
Потужний двигун та захист від вологи IPX8.
Спробуйте сухе очищення, миття підлоги та збір рідин — в одному пристрої. Завдяки потужності 460 Вт ви можете очистити тверду підлогу, видаляючи будь-які плями. Оскільки пилотяг збирає рідкі забруднення, його безщітковий мотор захищений від води за стандартом IPX8. А використання алюмінієво-магнієвого сплаву забезпечує стійкість двигуна до корозії, додає міцності та легкості.
Нахил на 180 градусів.
Відчуйте гнучкість, маневруючи у складних місцях. Прибирайте під ліжком, комодом чи шафою. Корпус можна нахилити впритул до підлоги, на 180 градусів. JIMMY захищений від протікання рідини: вода залишиться у герметичних резервуарах та не пошкодить двигун.
Потужність, якій все під силу.
HW9 Pro Max — одна з найпотужніших моделей лінійки миючих пилососів Jimmy. Сила всмоктування 100 АВт дозволяє збирати сухе сміття та рідкий бруд. Пилосмок впорається із шерстю, розсипаним борошном, пролитим соком чи брудними розводами від взуття. І сліди від лап вашого улюбленця також прибере.
Автоматичне очищення щітки.
Jimmy HW9 PRO MAX піклується про вас навіть після прибирання. Вам не потрібно торкатися бруду чи проводити ручне очищення. Натисніть кнопку на ручці, щоб запустити автоочищення щіткового валика. Щітка рухається вперед і назад на високих обертах, видаляючи залишки бруду. А відпрацьована вода після промивання валика потрапляє у спеціальний контейнер.
Наступний етап — сушіння валика.
Здається, підлога чиста та суха. А щітковий валик? Тут Jimmy також подбали про гігієну. Завдяки функції осушення валика, пристрій завжди готовий до нового циклу прибирання. Швидке сушіння гарячим повітрям зупиняє ріст мікроорганізмів. Натомість — свіжість без сторонніх запахів.
Контролюйте розпилення.
Стандартне чи подвійне зволоження? Щоб помити підлогу, система автоматично подає чисту воду та розподіляє її по щітці. А ви можете втрутитися лише тоді, коли це дійсно потрібно. Режим подвійного розпилення води — це сила суперзволоження. Вона допоможе впоратись із застарілими плямами, наприклад, від кави чи липкого соусу. Просто розпиліть подвійну порцію води натисненням кнопки.
Глибоке очищення, без пропущених зон.
Вузька смуга бруду уздовж плінтусів, яку залишають більшість пилососів? Згодні, це може зіпсувати враження від будь-якого прибирання. Однак Jimmy HW9 PRO MAX змінює правила гри. Його щітковий валик зміщений до краю, щоб збирати все сміття по периметру кімнати. Без прогалин уздовж стін чи меблів.
Батарея на 4000 мАг — це 40 хвилин автономного очищення, без дротів, що заважають. Плануєте генеральне прибирання? Подвоюйте автономність, замінивши акумулятор.
Тепер ви можете бути спокійні, якщо діти часто грають на підлозі. Вбудована антибактеріальна система збагачує воду іонами срібла, які знищують до 99,9% бактерій та грибів. Технологія працює в режимі реального часу та очищає воду перед її розпиленням. Підлога буде по-справжньому чистою та свіжою, без розводів та плям.
Зарядна станція поєднує кілька функцій. Тут ви можете зберігати аксесуари, підзарядити пилосос, запустити автоочищення та сушіння валика. Паркуйте вертикально, зберігайте все в одному місці та насолоджуйтесь тим, як стильно Jimmy виглядає у вашому інтер’єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIMMY |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм аквафільтра | 0.6 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 460 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.6 л |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Акумуляторний мийний пилосос, Центральна трубка, Турбощітка основна, Зарядна станція верхня частина, Зарядна станція нижня частина, Інструмент для чищення, пляшка з мийним засобом, Кабель живлення, Інструкція користувача, Гарантійний талон |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага без паковання | 6.5 |
| Вага в пакованні | 8.5 |
| Час заряджання | 5 |
| Час роботи батареї | 1 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність батареї | 4000 |
| Місткість водяного бака | 0.6 |
| Комплектація | Бездротовий пилосос, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | HW9 PRO MAX |
| Макс. рівень шуму | 80 |
| Потужність | 460 |
| Напруга живлення | 21.6 В |
| Об'єм | 0.05227 |
| Об'єм контейнера для сміття | 0.6 |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води | 0.6 |
| Розмір | 26 x 24 x 110 см |
| Розширені функції | Автоматичне сушіння валиків, Автоматичне регулювання потужності, розумний датчик забрудненості, Наявність бортів у щітки, 3 режими роботи |
| Сила всмоктування | 20000 Па |
| Технічні особливості | Збирання води |
| Тип пилососа | Для килимів |
| Тип прибирання | Сухе |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 799 ₴










