
Саундбар JBL BAR 9.1 True Wireless Surround JBLBAR913DBLKEP Black
45 999 ₴
- В наявності
- Код: 1305920
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундбар JBL BAR 9.1 True Wireless Surround JBLBAR913DBLKEP Black
Звукова панель JBL Bar 9.1 обладнана двома знімними динаміками об'ємного звучання й додатковими звуковими ефектами Dolby Atmos® і DTS: XTM 3D. Вона забезпечує якість звуку повноцінного кінотеатру у вас вдома.
Із системою загальною потужністю 820 Вт ви можете насолоджуватися всіма характеристиками, гідними Оскара, завдяки потужному кришталево чистому звуку. Увімкніть 10-дюймовий сабвуфер для імпульсного баса або вимкніть його та розслабтеся слухаючи музику через Chromecast і AirPlay. Пориньте в новітній блокбастер або оживіть свої улюблені фільми та спортивні програми. Найймовірніші відчуття від звуку домашнього кінотеатру.
Розміри (Ш х В х Г):
884 x 62 x 120 мм (звукова панель);
173 х 60 х 120 мм (знімний динамік об'ємного звучання, за Школа);
305 х 440 х 305 мм (сабвуфер)
Вага:
3,64 кг (звукова панель);
0,72 кг х 2 (знімний динамік об'ємного звучання);
11,10 кг (сабвуфер)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 820 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 34 Гц |
| Потужність | 820 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Роз'єми | HDMI порт |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аудіовхід | 1 |
| Вага без паковання | 11.1 |
| Вага в пакованні | 21.3 |
| Час заряджання | 3 |
| Вихід HDMI | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акустична система, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | BAR 9.1 TRUE |
| Потужність звуку | 820 Вт |
| Наявність WiFi | Да |
| Об'єм | 0.1344 |
| Розмір | 173 x 60 x 120mm |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 34 Гц ~ 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 999 ₴






