
Портативна колонка JBL Charge 5 JBLCHARGE5RED Red
7 799 ₴
- В наявності
- Код: 1332913
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Charge 5 JBLCHARGE5RED Red
JBL Charge 5
Портативна колонка JBL Charge 5 подарує вам до 20 годин улюбленої музики. JBL Original Pro Sound забезпечує приголомшливе звучання в широкому діапазоні частот. Технологія PartyBoost дає змогу влаштувати вечірку в будь-який час і в будь-якому місці. Колонка складе вам компанію й підведе навіть в екстремальних умовах завдяки високому ступеню захисту IP67.
Надійне з'єднання Bluetooth
Використовуйте бездротове Bluetooth-з'єднання, щоб під'єднати до JBL Charge 5 до двох пристроїв одночасно, і мікшувати плейлисти з різних ґаджетів. Чергуйте джерела та зробіть свою музичну вечірку різноманітною.
Насолоджуйтеся фірмовим звуком JBL
Два басові випромінювачі JBL, оптимізований динамік і окремий твітер наочно демонструють усю міць і чистоту звучання JBL Charge 5. Ви зможете не тільки чути музику, але й відчувати найдрібніші нюанси кожної композиції.
Нумо влаштуємо вечірку
Технологія PartyBoost дає змогу об'єднувати в пару два динаміки, щоб ви могли насолоджуватися об'ємним потужним стереозвуком. Об'єднуйте кілька колонок із підтримкою PartyBoost і влаштовуйте яскраву вечірку, коли захочете.
Музика всюди та завжди
Корпус JBL Charge 5 захищений від впливу зовнішніх чинників за стандартом IPX7. Колонка не боїться бризок води та вогкості, тому легко створює потрібну атмосферу на пляжі, біля басейну або під час прогулянки в негоду.
Цілий день музики без перерви
JBL Charge 5 звучить до 20 годин без перерви, даючи вам насолоджуватися улюбленою музикою й не думати про заряд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 96.5 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аксесуари в комплекті | 1 x JBL Charge 5 1 x Type C USB Cable 1 x Safety Sheet 1 x Quick Start Guide 1 x Warranty Card |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.96 |
| Вага в пакованні | 1.73 |
| Час заряджання | 4 |
| Час роботи батареї | 20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLCHARGE5RED |
| Потужність звуку | 40 |
| Об'єм | 0.006069 |
| Розмір | 223 x 96.5 x 94 мм |
| Тип | водозахисний |
| Колір | Червоний |
| Частотний діапазон | 65 – 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴


