Портативна колонка JBL Flip 5 JBLFLIP5BLKEU Black
Чудове звучання
Портативна колонка JBL Flip 5 подбає, щоб ви отримували ще більше задоволення від прослуховування улюблених композицій. Вона здатна відтворювати кришталево чистий звук із потужними басами, який дасть змогу повністю зануритися у світ музики. Водночас модель вирізняється зручним керуванням, довгим експлуатаційним терміном і не вимагає особливого догляду.
Акумуляторне живлення
В основі колонки лежить сучасний акумулятор ємністю 4800 мА·год, завдяки якому ви зможете насолоджуватися музикою впродовж 12 годин без підзаряджання. Щоб заповнити енергію батареї, досить під'єднати її до живлення на 2,5 години.
Абсолютна вологозахищеність
Розробники обладнали колонку міцним корпусом зі ступенем захисту IPX7. Він дасть змогу занурювати модель у воду на глибину до 3 футів, не боячись порушити її роботу. Отже, ні раптовий злив, ні випадково пролита рідина не зможуть зіпсувати вам настрій.
Швидка синхронізація
Завдяки спеціальній функції PartyBoost колонку можна об'єднати з іншими динаміками для отримання потужного стереозвуку. Це зробить вечірку ще веселішими й голоснішими.
Комфортна експлуатація
Завдяки вбудованому Bluetooth модулю ви зможете насолодитися бездротовим потоковим передаванням музики з телефона, планшета, ноутбука або будь-якого іншого пристрою. Неможливо обійти стороною й функцію автовимкнення, яка заощадить заряд батареї.
Практичність у кожній деталі
Дизайн JBL Flip 5 чудово поєднує стиль і практичність. Тканинний матеріал і прогумований корпус надійно захищають усі деталі від пошкоджень, а циліндрична форма прекрасно відчувається в руці. Водночас компактні розміри дають змогу брати колонку із собою куди завгодно — чи то вечірня прогулянка, чи то тривала подорож.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.54 |
| Вага в пакованні | 0.75 |
| Час заряджання | 2.5 |
| Час роботи батареї | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 1.0 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | Flip 5 |
| Об'єм | 0.0022 |
| Розмір | 18.1 x 6.9 x 7.4 cm |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 65Hz–20kHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴


