
Портативна колонка JBL Boombox 3 JBLBOOMBOX3BLKEP Black
21 199 ₴
- В наявності
- Код: 1389775
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Boombox 3 JBLBOOMBOX3BLKEP Black
Потужний звук і глибокий бас
Насолоджуйтеся музикою із масивним JBL Original Pro Sound. Нові 3-смугові динаміки забезпечують більш високу чутливість акустичного дизайну, підвищують чіткість та знижують спотворення басів та багатого звукового спектру – незалежно від того, наскільки сильно ви збільшуєте гучність.
24 години ігрового часу
Відзначайте кожен момент улюбленими звуками. Від ранкового тренування до пізньої вечірки з друзями було додано 24 години автономної роботи, щоб ви були у своїй стихії весь день.
Захист від пилу та води IP67
І в басейн, і в парк: JBL Boombox 3 має пило- та водонепроникність IP67, тому ви можете брати колонку з собою будь-куди, у будь-яку погоду.
Сильний, сміливий дизайн
Завдяки подвійним боковим кришкам та міцній металевій ручці з привабливим помаранчевим силіконовим покриттям ви можете брати музику куди завгодно.
Бездротова потокова передача через Bluetooth
Бездротове підключення до двох смартфонів або планшетів до динаміка та почергове прослуховування улюблених пісень.
Розважайтеся з PartyBoost
PartyBoost дозволяє з'єднати дві колонки, сумісні з JBL PartyBoost, для стереозвуку або з'єднати кілька колонок, сумісних із JBL PartyBoost, для безмежних можливостей звуку.
Портативний додаток JBL
Завантажте програму JBL Portable, щоб максимально використовувати можливості свого Boombox 3. Налаштовуйте та розблокуйте функції – отримуйте оновлення в реальному часі, щоб ви завжди могли слухати музику по-своєму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB, Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 180 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 482 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 6.7 |
| Вага в пакованні | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Клас захисту | IP67 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | BOOMBOX 3 |
| Особливості | Великі, Вологозахист, Ручка для перенесення, Функція Power Bank, Потужні |
| Розмір | 482 x 257 x 200mm |
| Роз'єми | 1 x USB, 1 x 3.5 mm |
| Створення стереопари | Да |
| Тип | Портативний |
| Керування | Керування з 2 пристроїв |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 40 - 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 199 ₴





