Бездротові навушники JBL Wave Buds JBLWBUDSWHT White
JBL: фірмове звучання, комфорт, автономність
Бездротові навушники JBL Wave Buds вирізняються ергономічною формою й невеликою вагою й ідеально підходять для щоденного носіння. Підтримка JBL Deep Bass Sound забезпечує ідеальний звук під час кожного прослуховування. Технологія TalkThru дає можливість спілкуватися в будь-яких умовах, не підвищуючи голосу, а технологія Smart Ambient дає чути оточення, залишаючись у навушниках.
Чудова якість звуку
8-мм динаміки та фірмова технологія JBL Deep Bass Sound забезпечують потужне та чисте звучання з посиленими басами. Кожен звук, кожна нота має високу чистоту та насиченість, тому будь-яка музика звучить яскраво та глибоко, чи то джаз, рок, чи класика.
Комфортне носіння
Завдяки спеціальній формі, що враховує анатомію вуха, навушники щільно та зручно розташовуються в вушному каналі, забезпечуючи комфортні відчуття від носіння. Займайтеся бігом, йогою, робіть піші прогулянки та поїздки на велосипеді під звуки улюбленої музики, навіть не замислюючись про навушники. Щільна посадка навушників блокує зовнішні шуми, посилюючи звучання низьких нот.
Слухайте оточення й спілкуйтеся
Технологія VoiceAware дає змогу збалансувати рівень власного голосу під час розмови на вулиці, TalkThru дає можливість чути і себе, і оточення. Використовуйте AmbientAware, щоб не відриватися від прослуховування музики та чудово чути, що відбувається навколо.
До 32 годин автономної роботи
Слухайте музику як завгодно довго та не обмежуйте себе в спілкуванні. Одного повного заряду навушників вистачить на 8 годин роботи без заряджання. З огляду на заряд кейса, ви можете розраховувати на 32 години автономної роботи JBL Wave Buds. А підзаряджання впродовж всього 10 хвилин дасть ще 2 години відтворення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 32 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Білий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Compliance certificates | RoHS |
| International Protection (IP) код | IP54 |
| Summary | JBL Wave Buds. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Рекомендоване застосування: Дзвінки/ Музика/Спорт/На кожен день. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 9 g. Колір товару: Білий |
| Аксесуари в наборі | З розміру силіконових вушних вкладок |
| Швидке заряджання | Да |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Вага | 9 |
| Вага без паковання | 0.053 |
| Вага зарядного футляра | 34 |
| Вага лівого навушника | 4.5 |
| Вага правого навушника | 4.5 |
| Відтворення музики | Да |
| Час перезаряджання батареї (зарядний чохол) | 2 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Висота | 21.5 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 15.8 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 47 |
| Ємність батареї (зарядний чохол) | 550 |
| Ємність зарядного корпусу | 550 |
| Зарядний чохол | Да |
| Захисні можливості | Пилостійкий |
| Індикація заряду батареї | Да |
| Джерело заряджання | USB |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | Wave Buds |
| Напруга батареї | 3.8 |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 16 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Тривалість безперервного відтворення звуку (з зарядною кількістю) | 24 |
| Профили Bluetooth | HFP |
| Розміри зарядного чохла (Ш х Г х В) | 37 x 26.7 x 68.9 |
| Рекомендоване застосування | Дзвінки/Мізика/Спорт/На кожен день |
| Світлодіодні індикатори | Да |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія батареї (зарядний чохол) | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | True Wireless Stereo (TWS) |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип внутрішніх навушників | Наушники |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип зарядного чохла | Дротова |
| Тип конектора зарядного чохла | USB Type-C |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип паковання | Підвісна коробка |
| Тип керування | Сенсорний |
| Рівень звукового тиску (макс) | 95 |
| Колір товару | Білий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 100 |
| Ширина | 20.4 мм |
| Юніт динаміка | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










