
Бездротові навушники JBL Tune 520 BT JBLT520BTBLKEU Black
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 1392877
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 520 BT JBLT520BTBLKEU Black
Ні дня без музики з JBL
З навушниками JBL Tune 520 ВТ ви зможете слухати музику щодня та в будь-якому місці. Передова фірмова розробка JBL Pure Bass гарантує приголомшливу якість звуку. М'які амбушури та легкий корпус дають змогу носити навушники хоч цілий день і не відчувати втоми. Ємна батарея забезпечує до неймовірних 53 годин програвання в автономному режимі. А зручні кнопки керування на чаші дають можливість здійснювати зручні дзвінки Hands-free.
Чисте звучання з посиленими басами
У JBL Tune 520 використовується фірмова технологія JBL Pure Bass з унікальними акустичними параметрами, які роблять звучання JBL легко впізнаваним. Ви чуєте посилене відтворення низьких частот із мінімізованими спотвореннями. Ось чому басові композиції звучать неймовірно потужно та чисто.
До 57 годин на одному заряді
З високою батареєю ви слухатимете музику до 57 годин, не думаючи про підзаряджання. кінився заряд? Не проблема. Всього 5 хвилин підзаряджання, і вам забезпечено ще до трьох годин вашої улюбленої музики. Щоб повністю зарядити батарею до 100%, знадобиться всього приблизно два години.
Налаштуйте музику під себе
У фірмовому мобільному застосунку JBL Headphones ви зможете персоніфікувати звучання ваших JBL Tune 520 ВТ і налаштувати звук за допомогою інтуїтивного еквалайзера. Зручні голосові підказки познайомлять вас з усіма функціями навушників.
Новий рівень комфорту
Зручні амбушури JBL Tune 520 ВТ виготовлені з м'якої приємної на дотик екошкіри, вони щільно й одночасно делікатно прилягають до вух, не створюючи дискомфорту. Зручне наголов'я рівномірно розподіляє тиск і щільно фіксує навушники на голові. Складана конструкція дає змогу носити навушники із собою, щоб у будь-який момент і в будь-якому місці мати можливість насолоджуватися музикою.
Якісний звук із Bluetooth 5.3
Навушники JBL Tune 520 ВТ підтримують сучасну версію Bluetooth 5.3, яка забезпечує чудову якість звучання без лагів і розривів, а також вирізняється підвищеною енергоефективністю. Ваші навушники транслюють потужний чистий звук без спотворень і працюють довше.
Повний контроль керування
Завдяки багатоточковому під'єднанню ви зможете вибирати джерело звуку серед під'єднаних пристроїв і легкий перемикатися між ними за потреби. Активуйте голосового помічника Siri або Hey Google, щоб за допомогою голосових команд керувати відтворенням і дзвінками. Використовуйте зручні кнопки на чаші, щоб здійснювати дзвінки Hands-free.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 57 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 30 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 102 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Microphone noise-canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 520 BT. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Довжина кабелю: 0,2 m. Вага: 178 g. Колір товару: Чорний |
| USB конектор | USB Type-C |
| Швидке заряджання | Да |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 178 |
| Вага без паковання | 0.15 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Відтворення музики | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо | 57 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час роботи в режимі розмови | 35 |
| Висота | 206 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 218 мм |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 45 |
| Довжина кабелю | 0.2 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 450 |
| Джерело заряджання | USB |
| Кнопки керування | Відтворення/пауза |
| Кількість | 1 |
| Кількість одночасно під'єднуваних пристроїв (макс) | 2 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Лінійний вхід мікрофона | Да |
| Мoдель | TUNE 520BT |
| Маса брутто | 377 |
| Модуляція | GFSK |
| Напруга батареї | 3.7 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 30 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Просте сполучення | Да |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Працює з Apple Siri | Да |
| Регульована гучність | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Вміст пачки | 1 x JBL Tune 520BT headphones 1 x USB-C Charging Cable 1 x Warranty/Warning 1 x Quick Start Guide |
| Термін експлуатації акумулятора | 3420 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип паковання | Підвісна коробка |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 95 |
| Колір товару | Чорний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 1 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Чутливість навушників | 102 |
| Ширина | 49 мм |
| Юніт динаміка | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴









