
Бездротові навушники JBL Quantum 360X JBLQ360XWLBLKGRN Black/Green
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 1395384
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Quantum 360X JBLQ360XWLBLKGRN Black/Green
Бути ефективним на всі 100%
Насичений звук і жодного дроту — ось що дарує JBL Quantum 360X. Поєднання подвійного бездротового з'єднання 2.4 ГГц і Bluetooth дає змогу насолоджуватися звуком із будь-якого пристрою без обмежень. Стильний дизайн з амбушурами з ефектом пам'яті та полегшеним наголов'ям створює ідеальні умови для тривалих ігрових сесій. Модель адаптована до об'ємного звуку Xbox X| S, реалізованого за допомогою оболонки Windows Sonic Surround Sound.
Подвійне з'єднання
Бездротове під'єднання за допомогою протоколів 2.4 ГГц і Bluetooth дає повну свободу дій. Грайте на будь-якому пристрої з мінімальними затримками та максимальною точністю. Швидке перемикання між з'єднаннями дає змогу насолоджуватися звуком із різних джерел без зайвих зусиль: ПК, смартфон, планшет, консоль.
Звук, рівних якому немає
Насолоджуйтеся якісним аудіо завдяки технології JBL QuantumSOUND Signature і потужним 40-мм динамікам. Пориньте в гру ще глибше завдяки об'ємному звуку Xbox Windows Sonic. Будьте в центрі подій у будь-якому сценарії та не пропустіть жодної деталі.
Команда вас почує
Знімний мікрофон із функцією вимкнення й спрямованим голосовим фокусом допомагає виділити ваш голос із шуму віртуального світу. З JBL гарнітурою Quantum 360X він буде чітким і зрозумілим, що дасть змогу успішно співпрацювати з партнерами в грі та перемагати в кожній битві.
Заряджайтеся ще швидше
Робота до 26 годин під час під'єднання до Bluetooth (до 22 годин із 2.4 ГГц) з одного заряду дає максимум ресурсу для комфортної гри. А зі швидким заряджанням за 5 хвилин отримаєте додаткову годину гри. Якщо ґаджет розрядився, використовуйте кабель USB: з ним можна заповнити енергію, не відвертаючи уваги від ігрової сесії.
Легко міняйте джерело звуку
Перемикання між двома девайсами під час під'єднання через Bluetooth дає змогу легко їх змінювати без потреби вимкнення. Це дуже зручно, якщо ви граєте на консолі та отримуєте дзвінки на свій смартфон: пріоритетне джерело бере сигнал на себе, і ви миттєво вмикаєтеся в розмову, не пропускаючи важливих викликів.
Комфорт геймерських марафонів
Навушники JBL Quantum 360X мають полегшене наголов'я й амбушури з піни з ефектом пам'яті, які обгорнуть м'яким поліуретаном. Ця комбінація забезпечує комфортне носіння впродовж тривалих ігрових сесій. Амбушури адаптуються під форму ваших вух і голови, забезпечуючи ідеальну посадку, а поліуретанове покриття приємне на дотик і не викликає дискомфорту навіть після тривалого використання.
Збалансований звук чату
Модель має окремі звукові карти для забезпечення балансу звуків. Це дає змогу зручно настроювати гучність чату на ходу без потреби заходити в програми. Регулюйте інтенсивність звучання, віддаючи пріоритет комунікації або ігровому процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 26 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Знімний |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Геймерські |
| Особливості | Складна конструкція, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Комбіноване |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 115 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Summary | JBL Quantum 360X. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Ігровий, Довжина кабелю: 1 m. Вага: 253,1 g. Колір товару: Чорний, Зелений |
| USB конектор | USB Type-C |
| Швидке заряджання | 120 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Вага | 253.1 |
| Вага без паковання | 0.252 |
| Час безперервного відтворення аудіо | 26 |
| Висота | 102 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 25 мм |
| Довжина кабелю | 1 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 500 |
| Інтерфейс бездротового ресивера | USB тип-A |
| Джерело заряджання | USB |
| Кнопки керування | Вимкнення звуку |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLQ360XWLBLKGRN |
| Матеріал амбушур | Полиуретан |
| Напруга батареї | 3.7 |
| Вимкнення мікрофона | Да |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Підтримувані операційні системи Mac | Да |
| Підтримувані операційні системи Windows | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Під'єднання мікрофона | 3,5 мм |
| Подушечки для навушників | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.402 - 2.48 |
| Постачані кабелі | USB Type-A - USB Type-C |
| Ресивер, що постачається | Да |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Обертовий |
| Рекомендоване застосування | Ігровий |
| Термін експлуатації акумулятора | 1560 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Знімний мікрофон | Да |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Мікрофон на штанзі |
| Тип спрямованості мікрофона | Всеспрямований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Buttons,Rotary |
| Рівень звукового тиску (макс) | 115 |
| Колір кабелю | Чорний |
| Колір товару | Чорний |
| Частота мікрофона | 100 - 8000 |
| Частотна характеристика (режим музики) | 20 - 20000 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Ширина | 89 мм |
| Юніт динаміка | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









