
Бездротові навушники JBL Tune 670 NC JBLT670NCBLK Black
2 899 ₴
- В наявності
- Код: 1398100
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 670 NC JBLT670NCBLK Black
Чудове звучання без шуму
JBL Tune 670 NC являють собою накладні бездротові навушники з активним шумозаглушенням, які забезпечують виняткову якість звуку. З технологією JBL Pure Bass і Bluetooth 5.3 ви зможете насолоджуватися потоковим передаванням високоякісної музики з будь-якого смартфона або планшета.
Легкий і компактний дизайн
Навушники мають легкий, складаний і компактний корпус, який дає змогу вам брати їх із собою всюди. Неймовірно легкі навушники повністю складаються, займаючи мінімум місця, і розміщуються де завгодно. Тепер ваш день стане яскравішим, а музика завжди буде поруч.
Безперервне звучання і зручність
З Tune 670 NC ви зможете насолоджуватися звучанням JBL Pure Bass упродовж 44 годин без переривань. А якщо у вас термінові справи та мало часу на заряджання, всього 5 хвилин заряджання дадуть вам ще 2 години автономної роботи. Якщо заряд акумулятора закінчився, просто під'єднайте додатковий знімний кабель і далі слухайте музику.
Просте керування навушниками
Навушники JBL Tune 670 NC обладнані зручними кнопками на чашці, які дають змогу вам керувати гучністю й приймати дзвінки без потреби діставати пристрій із кишені. Це забезпечує максимальну зручність і дає змогу вам насолоджуватися музикою, не відвертаючи уваги від важливих справ.
Виберіть свій стиль
Крім того, ви можете вибрати оптимальний колір навушників, який відбиває ваш настрій і стиль. Бездротові навушники JBL Tune 670 NC стануть стильним і функціональним аксесуаром, який підкреслить вашу індивідуальність і додасть яскравості у ваше повсякденне життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час роботи | 70 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, Bluetooth, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція, Android-сумісність, З активним шумозаглушенням, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Комбіноване |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 670 NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротовий і бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 174 g. Колір товару: Чорний |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 174 |
| Вага без паковання | 0.174 |
| Час заряджання | 120 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 30 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 39 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.7 |
| Висота | 208 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 222 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 690 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLT670NCBLK |
| Маса брутто | 385 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Дротовий і бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Кнопки |
| Колір товару | Чорний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | 40 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Ширина | 46 мм |
| Юніт динаміка | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴









