
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCPUR Purple
4 099 ₴
- В наявності
- Код: 1398610
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCPUR Purple
Адаптивне шумозаглушення та функція Smart Ambient
Адаптивне шумозаглушення означає, що нічого не відволікатиме вас від занять або музики. І якщо ви хочете чути звуки, що оточують, не виймаючи навушники з вух, на допомогу приходить технологія Smart Ambient і TalkThru, відкриваючи для вас світ навколо з більш чіткими звуками. Легко активуйте ці режими контролю чутливості до оточуючих звуків за допомогою додатка JBL Headphones.
Технологія JBL Pure Bass
JBL Tune 770NC відрізняється відомим басовим звучанням JBL Pure Bass, який можна почути на найвідоміших концертних майданчиках по всьому світу.
Налаштуйте звук на свій смак
Завантажте безкоштовний додаток для навушників JBL Headphones App, щоб налаштувати звук на свій смак, обираючи один із передвстановлених режимів еквалайзера або налаштувавши криву еквалайзера відповідно до вашого контенту, стилю та смаку.
Акумулятор, що забезпечує до 70 годин роботи зі швидкою зарядкою
Слухайте улюблену музику до 44 годин та заряджайте акумулятор всього за 2 години за допомогою зручного кабелю типу USB-C. Швидка 5-хвилинна зарядка дозволяє насолоджуватися музикою ще 3 години. Час роботи акумулятора: BT увімкнено / ANC вимкнено.
Легка, зручна конструкція
Навушники можна комфортно носити протягом тривалого часу завдяки легким матеріалам, м'яким подушечкам. Конструкція дозволяє носити навушники де і коли завгодно, при цьому насолоджуючись улюбленою музикою.
Adaptive Noise Cancelling with Smart Ambient
Bluetooth 5.3 with LE Audio
JBL Pure Bass Sound
Customize your listening experience
Hands-free calls with VoiceAware
Up to 70H battery life with speed charge
Multi-Point connection
Lightweight, comfortable and foldable design
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 70 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C, jack 3.5 мм |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | З активним шумозаглушенням, Apple-сумісність, Android-сумісність, Складна конструкція |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 770NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротовий і бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 460 g. Колір товару: Пурпуровий |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 460 |
| Вага без паковання | 0.232 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 70 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 44 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 30 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 39 |
| Висота | 22 мм |
| Висота паковання | 56 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 220 мм |
| Глибина паковання | 224 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 690 |
| Джерело заряджання | USB |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8517620000 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLT770NCPUR |
| Маса брутто | 470 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | Audio (2.5mm to 3.5mm) |
| Профили Bluetooth | A2DP |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Термін експлуатації акумулятора | 2640 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Дротовий і бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 94 |
| Колір кабелю | Пурпуровий |
| Колір товару | Пурпуровий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Чутливість навушників | 100 |
| Ширина | 205 мм |
| Ширина паковання | 210 мм |
| Юніт динаміка | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








