
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCBLK BLACK
4 099 ₴
- В наявності
- Код: 1398611
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCBLK BLACK
JBL TUNE 770NC BLACK
Адаптивне шумозаглушення та функція Smart Ambient
Адаптивне шумозаглушення означає, що нічого не відволікатиме вас від занять або музики. І якщо ви хочете чути звуки, що оточують, не виймаючи навушники з вух, на допомогу приходить технологія Smart Ambient і TalkThru, відкриваючи для вас світ навколо з більш чіткими звуками. Легко активуйте ці режими контролю чутливості до оточуючих звуків за допомогою додатка JBL Headphones.
Технологія JBL Pure Bass
JBL Tune 770NC відрізняється відомим басовим звучанням JBL Pure Bass, який можна почути на найвідоміших концертних майданчиках по всьому світу.
Налаштуйте звук на свій смак
Завантажте безкоштовний додаток для навушників JBL Headphones App, щоб налаштувати звук на свій смак, обираючи один із передвстановлених режимів еквалайзера або налаштувавши криву еквалайзера відповідно до вашого контенту, стилю та смаку.
Акумулятор, що забезпечує до 70 годин роботи зі швидкою зарядкою
Слухайте улюблену музику до 44 годин та заряджайте акумулятор всього за 2 години за допомогою зручного кабелю типу USB-C. Швидка 5-хвилинна зарядка дозволяє насолоджуватися музикою ще 3 години. Час роботи акумулятора: BT увімкнено / ANC вимкнено.
Легка, зручна конструкція
Навушники можна комфортно носити протягом тривалого часу завдяки легким матеріалам, м'яким подушечкам. Конструкція дозволяє носити навушники де і коли завгодно, при цьому насолоджуючись улюбленою музикою.
Адаптивне шумозаглушення з функцією Smart Ambient
Bluetooth 5.3 з LE Audio
Звук JBL Pure Bass
Налаштуйте прослуховування на свій смак
Дзвінки в режимі hands-free з VoiceAware
До 70 годин роботи від акумулятора зі швидкою зарядкою
Багатоточкове підключення
Легкий, зручний та складний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 70 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB Type-C, Bluetooth |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Apple-сумісність, З активним шумозаглушенням, Складна конструкція, Android-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Комбіноване |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 770NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротовий і бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 232 g. Колір товару: Чорний |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 232 |
| Вага без паковання | 0.232 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 70 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 44 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 30 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 39 |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 226 мм |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 690 |
| Джерело заряджання | USB |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLT770NCBLK |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | Audio (2.5mm to 3.5mm) |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Термін експлуатації акумулятора | 2640 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Дротовий і бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 94 |
| Колір кабелю | Чорний |
| Колір товару | Чорний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Чутливість навушників | 100 |
| Ширина | 56 мм |
| Юніт динаміка | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








