
Портативна колонка JBL Charge 5 Wi-Fi JBLCHARGE5WIFIBLK Black
9 399 ₴
- В наявності
- Код: 1399850
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Charge 5 Wi-Fi JBLCHARGE5WIFIBLK Black
Оригінальний звук JBL Pro з глибоким басом
Заповніть простір чистим, сміливим оригінальним звуком JBL Pro, який вражає своїм потужним басом.
Wi-Fi та Bluetooth з'єднання
Стрімінг музики будь-де через Wi-Fi, продовжуючи використовувати свій телефон. Приймаєте виклик або прокручуєте стрічку? Немає проблем - це не перерве вашу музику. Легко переключайтеся на Bluetooth для безперервного аудіодосвіду, незалежно від того, чи ви вдома, чи на вулиці.
Портативність із 20 годинами роботи від батареї
Насолоджуйтеся тривалими музичними пригодами, легко переносячи JBL Charge 5 Wi-Fi з кімнати в кімнату, потім на пляж або на вечірку біля басейну.
Водонепроникний та стійкий до пилу
Рейтинг JBL Charge 5 Wi-Fi по водонепроникності і захисту від пилу IP67 гарантує, що портативний динамік зможе впоратися з будь-яким середовищем: від вечірки біля басейну до пікніка на морському узбережжі.
Заряджайтеся від вбудованого powerbank’у
Не переривайте приємний час. Вбудований powerbank JBL Charge 5 Wi-Fi дозволяє вам заряджати свої пристрої, не перериваючи музику.
Застосунок JBL One
Налаштуйте EQ і керуйте усіма своїми сумісними динаміками JBL Wi-Fi. Приложение JBL One допомагає вам легко налаштувати динамік Charge 5 Wi-Fi, персоналізувати налаштування і переглядати інтегровані музичні сервіси, щоб знайти свою нову улюблену пісню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| USB тип C | 1 |
| Аксесуари в комплекті | 1 x USB-кабель типу C; 1 x Аркуш безпеки; 1 x Інструкція зі швидкого запуску; 1 x Гарантійний талон та інструкції з безпеки |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага без паковання | 1 |
| Вага в пакованні | 1.6 |
| Час заряджання | 6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 1.0 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLCHARGE5WIFIBLK |
| Наявність USB 2.0 | 1 |
| Розмір | 22.3 x 9.7 x 9.4 см |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 60 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴


