Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCBLU Blue
Пориньте у звук повністю
Навушники JBL Tune 770NC транслюють якісний звук з адаптивним шумозаглушенням, використовуючи бездротове під'єднання через Bluetooth 5.3. Приголомшлива якість нижнього діапазону досягається з технологією JBL Pure Bass Sound. Модель сумісна з застосунком JBL Headphones і працює в режимі hands-free, а її акумулятор забезпечує до 70 годин безперервного прослуховування.
Зосередьтеся на головному
Адаптивне шумозаглушення дає змогу зануритися в музику навіть у найшумніше місце. З функціями Ambient Aware (поліпшення звуків оточення) і TalkThru (посилення голосів) ви зможете залишатися в курсі того, що відбувається, й активно контактувати з людьми. Водночас навушники залишаться на вас.
Висококласне аудіо без дротів
Підтримка з'єднання за стандартом Bluetooth 5.3 забезпечує бездоганне передавання сигналу. Функція Smart Audio&Video налаштовує параметри з'єднання через застосунок для найкращого звучання під час прослуховування аудіо, перегляду відео та геймінгу. Багатоточкове під'єднання дає змогу легко перемикатися між пристроями.
Коли бренд пізнаваний із першого біту
Це про JBL Tune 770NC. Вони використовують фірмову технологію Pure Bass, яка забезпечує глибокі та потужні баси. Так звукова доріжка стає яскравішою, додаючи нових барв до вашого музичного досвіду. Акустику від JBL не сплутати ні з чим.
Персоналізований досвід прослуховування
Використовуйте програму JBL Headphones для створення ідеального аудіопростору. З ним легко налаштувати звукові параметри, створивши особистий звуковий профіль, що відповідає перевагам у контенті та музичним жанрам. Виберіть рівень ANC, керуйте зовнішнім звуком, міняйте параметри Touch-меню — і все це в зручній оболонці смартфона.
Нові можливості
Нові можливості 6 Навушники JBL Tune 770NC мають функціонал гарнітури. Зручні дзвінки в режимі hands-free стали доступними завдяки кнопкам на чашах — тепер не потрібно щоразу діставати смартфон. Функція VoiceAware дає змогу почути себе збоку, щоб відрегулювати сигнал, що спрямовується співрозмовникові.
Швидке заряджання та тривала автономність
Техніка забезпечує до 70 годин роботи без увімкненого ANC (і до 44 годин з активним), а повне заряджання займає всього 2 години. Якщо вам потрібно швидко заповнити ресурс акумулятора, всього 5 хвилин заряджання дадуть до 3 годин музики. Більше не хвилини без улюблених треків!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 70 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, jack 3.5 мм, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція, Apple-сумісність, З активним шумозаглушенням, Android-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Комбіноване |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Синій |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 770NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротовий і бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 232 g. Колір товару: Синій |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 232 |
| Вага без паковання | 0.232 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 70 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 44 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 30 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 39 |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 690 |
| Джерело заряджання | USB |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLT770NCBLU |
| Маса брутто | 460 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | HFP |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Термін експлуатації акумулятора | 2640 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Дротовий і бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 94 |
| Колір кабелю | Синій |
| Колір товару | Синій |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Чутливість навушників | 100 |
| Ширина | 55 мм |
| Юніт динаміка | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴









