
Бездротові навушники JBL Tune 670 NC JBLT670NCPUR Purple
2 899 ₴
- В наявності
- Код: 1404608
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 670 NC JBLT670NCPUR Purple
Новий рівень свободи від JBL
Стильна та зручна бездротова гарнітура JBL Tune 670 допоможе вам завжди залишатися на зв'язку та жити в ритмах улюблених хітів. Адаптивне шумозаглушення дає можливість слухати музику навіть у галасливих умовах. Хочете чути оточення? Ambient Aware дасть змогу орієнтуватися вміській суєті, а TalkThru підвищить чіткість і різкість голосу для вільного спілкування.
Bluetooth 5.3 с LE Audio
Стандарт Bluetooth 5.3 забезпечує передавання високоякісного звуку без розривів і спотворень. Передова функція Smart Audio&Video надає можливість вибирати між поліпшенням якості аудіо та оптимізації ігрового звучання з точною синхронізацією відео та аудіосупроводу.
Занурення в музику
Гарнітура JBL Tune 670 обладнана 32-міліметровими динаміками, які забезпечують яскраве звучання в широкому діапазоні частот. Фірмова технологія JBL Pure Bass створює потужне чисте звучання з посиленими басами, яке не одне десятиліття звучить на найкращих музичних майданчиках у всьому світі.
Більше часу на музику — менше на підзаряджання
Слухайте музику до 70 годин без підзаряджання (з вимкненим ANC) і заряджайте акумулятор повністю лише за 2 години. Всього 5 хвилин на підзаряджання — і ви можете слухати музику ще впродовж 3 годин.
Перемикання джерел
З JBL Tune 670 ви не пропустите жодного дзвінка, адже ви можете легко перемикатися між пристроями, щоб швидко прийняти вхідний виклик на смартфоні, а потім знову повернутися до перегляду відео на планшеті.
Зручна посадка
Легкі та міцні матеріали, м'які великі амбушури та пружне наголов'я роблять навушники неймовірно зручними під час тривалого носіння. А завдяки складаній конструкції їх можна легко й безпечно носити в сумці або в рюкзаку.
JBL звучить так, як ви любите
Застосунок JBL Headphones допоможе адаптувати звук і вибрати попередньо встановлені режими еквалайзера або відрегулювати еквалайзер вручну. Ви можете легко адаптувати звучання відповідно до вашого смаку або стилю музики, щоб насолоджуватися кожним прослуховуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Час роботи | 70 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, Bluetooth, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція, Android-сумісність, З активним шумозаглушенням, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Комбіноване |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Фіолетовий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune 670 NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротовий і бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 173 g. Колір товару: Пурпуровий |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 173 |
| Вага без паковання | 0.174 |
| Час заряджання | 120 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 30 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 39 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.7 |
| Висота | 185 мм |
| Висота паковання | 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина паковання | 48 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 690 |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8517620000 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLT670NCBLU |
| Маса брутто | 384 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | A2DP |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Дротовий і бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Штанговий/вбудований мікрофон |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип паковання | Коробкова версія |
| Тип керування | Кнопки |
| Колір товару | Пурпуровий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | 40 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Ширина | 165 мм |
| Ширина паковання | 205 мм |
| Юніт динаміка | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴









