
Портативна колонка JBL Authentics 200 JBLAUTH200BLKEP Black
15 099 ₴
- В наявності
- Код: 1406256
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Authentics 200 JBLAUTH200BLKEP Black
Чудовий звук та продуктивність
Заповніть будь-яку кімнату у вашому будинку стереозвуком. Ці компоненти вищого класу гарантують, що ви отримаєте ідеальний аудіобаланс, незалежно від того, яку музику ви слухаєте.
Натхненний ретро-дизайном
Authentics 200 натхненний класичними дизайнами спадщини JBL, який доповнює будь-яке приміщення. А алюмінієва рама, корпус, схожий на шкіру, та переосмислена решітка Quadrex дійсно демонструють увагу, яку приділили кожній візуальній деталі.
Сервіси потокового передавання музики через вбудований Wi-Fi
Слухайте все, від подкастів до інтернет-радіо, у захоплюючій високій чіткості. Або передавайте музику через AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), вбудований Chromecast та Spotify Connect. Залишайте кімнату або приймайте дзвінок без переривання музики. Wi-Fi з'єднання гарантує, що ваш динамік отримує автоматичні оновлення програмного забезпечення та функцій.
Відмінне з'єднання Bluetooth
Діліться плейлистами, сполучивши JBL Authentics 200 з будь-якими пристроями Bluetooth.
Інтуїтивні елементи керування та застосунок JBL One
Налаштовуйте своє аудіо з інтуїтивними елементами керування на динаміку, які регулюють гучність, баси та високі частоти. Використовуйте Alexa або Google Assistant для керування вашим пристроєм голосом. Або використовуйте застосунок JBL One для навіть більшого вибору налаштувань еквалайзера, налаштувань та знаходження вашої нової улюбленої пісні за допомогою інтегрованих музичних служб.
Мультикімнатне відтворення
Розмістіть кілька динаміків JBL Authentics по всьому вашому будинку для наступної вечірки. Використовуючи Google Home або Amazon Alexa, ви можете створити настрій у кожній кімнаті, підключивши два або більше динаміків до одного плейлисту та змушуючи всіх рухатися під одну музику.
Автоматичне самоналаштування
Отримуйте чудовий звук, де б ви не були. Динамік автоматично калібрує та оптимізує аудіопродуктивність для кожного місця щоразу, коли ви його вмикаєте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід, Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Особливості | Підтримка AirPlay |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 90 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.12 кг |
| Висота | 171.7 мм |
| Глибина | 167.4 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| P.M.P.O. | 90 |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 3.12 |
| Вага в пакованні | 4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 2.0 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLAUTH200BLKEP |
| Наявність WiFi | Да |
| Об'єм | 0.002772 |
| Розмір | 266,3 x 171,7 x 167,4 мм |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50 Гц — 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 099 ₴






