
Портативна колонка JBL Clip 5 JBLCLIP5BLU Blue
3 099 ₴
- В наявності
- Код: 1415276
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Clip 5 JBLCLIP5BLU Blue
JBL Clip 5
Ультра-портативний звук JBL Pro
Акустична система портативна з БТ (2 динаміка) JBLCLIP5BLU дає серйозний музичний удар, забезпечуючи потужний звук JBL Pro із соковитим басом. Переконайтеся, скільки чудового звуку JBL Pro виходить із такої маленької колонки.
До 12 годин роботи плюс 3 години з функцією Playtime Boost
Не переймайтеся дрібницями, як-от заряджання батареї. JBL Clip 5 забезпечує до 12 годин програвання на одному заряді. Просто натисніть Playtime Boost, щоб продовжити час програвання, додавши до 3 годин до тривалості життя батареї. Він налаштовує і оптимізує роботу для більш гучного та чистого звуку.
Водонепроникний і пилонепроникний
Оцінка водонепроникності та пилонепроникності IP67 JBL Clip 5 забезпечує, що ця портативна колонка може впоратися майже з будь-яким середовищем, від вечірки біля басейну до пікніка на березі моря.
Підключення декількох колонок через Auracast™
Хочете ще потужніший звук JBL Pro? Поєднайте дві колонки Clip 5 для стереозвуку або бездротово підключіть кілька колонок з підтримкою JBL Auracast за допомогою Auracast™ для ще потужнішого звуку.
Застосунок JBL Portable
Використовуйте застосунок JBL Portable для отримання оновлень, підтримки продукції та розблокування функцій, все прямо з вашого телефону. Використовуйте еквалайзер для регулювання високих, середніх і низьких частот – щоб ваша музика звучала саме так, як вам подобається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 95 Гц |
| Особливості | Еквалайзер |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 7 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.285 кг |
| Висота | 134.5 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 86.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аксесуари в комплекті | 1 x JBL Clip 5, 1 x USB-кабель Type C, 1 x Короткий посібник користувача, 1 x Гарантійний талон/паспорт безпеки |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без паковання | 0.285 |
| Вага в пакованні | 0.39 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи батареї | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | Clip 5 |
| Потужність звуку | 7 |
| Розмір | 86.30 x 134.50 x 46.0 мм |
| Тип | водозахисний |
| Колір | Синій |
| Частотний діапазон | 95 - 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴









