
Портативна колонка JBL Clip 5 JBLCLIP5SQUAD Squad
3 099 ₴
- В наявності
- Код: 1420789
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Clip 5 JBLCLIP5SQUAD Squad
JBL: еталонний звук у ультракомпактний корпус
Влаштовуйте веселу вечірку в будь-якому місці та в будь-який час. Колонка JBL Clip 5 поміщена в суперкомпактний корпус, водночас вона є джерелом неймовірно потужного та чистого звуку. Bluetooth 5.3 забезпечує стабільне надійне під'єднання та чітку трансляцію сигналу без розривів і втрат. А захист IP67 гарантує, що ваша вечірка не закінчиться через погану погоду. Завдяки покращеному карабіну колонку можна легко закріпити будь-де.
Фірмове звучання JBL
Попри лаконічний дизайн і крихітні габарити, звук JBL залишається незмінно якісним і звучить також глибоко та мелодійно, як і багато десятиліть поспіль.
Портативний дизайн із міцним карабіном
Завдяки виразним деталям і яскравим кольорам ця крихітна колонка має стильний та сучасний вигляд, слугуючи джерелом якісного звуку та гарного настрою. Інтегрований у корпус міцний карабін дає змогу прикріпити колонку на рюкзак або одяг, щоб легко носити музику із собою впродовж усього дня.
Чудовий компаньйон
Влаштовуйте вечірки на пляжі та біля басейну. JBL Clip 5 має захист корпусу за стандартом IP67. Це означає, що колонкою можна користуватися навіть у складних погодних умовах: вона не боїться пилу та вологи.
Оточіть себе стереозвуком
За підтримки Auracast ви зможете об'єднати через бездротовий зв'язок кілька колонок і розташувати їх так, щоб створити потужне багатовимірне стереозвучання, за деталізацією й чистоті, зібране з професійним звуком.
До 12 годин без заряджання
Слухайте музику так довго, як тільки захочете. Ємний акумулятор дає змогу JBL Clip 5 відтворювати музику до 12 годин без заряджання. Playtime Boost збільшує тривалість життя батареї ще на 3 години одним простим натисканням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Мінімальна частота | 95 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 7 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.285 кг |
| Висота | 134.5 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 86.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.285 |
| Вага в пакованні | 0.45 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи батареї | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Звукова схема | 1.0 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | JBL CLIP 5 |
| Потужність звуку | 7 Вт |
| Наявність NFC | Немає |
| Наявність WiFi | Немає |
| Об'єм | 0.0009 |
| Тип | водозахисний |
| Колір | Squad |
| Частотний діапазон | 95 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴





