
Бездротові навушники JBL Reflect Aero TWS JBLREFLECTAEROWHT White
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 1426384
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Reflect Aero TWS JBLREFLECTAEROWHT White
Естетика. Звук. Якість.
JBL Reflect Aero TWS були відзначені нагородою Reddot Design Awards: техніка вдало поєднує в собі потужний функціонал, ергономіку та стильний зовнішній вигляд. Використовуючи режим прозорості Smart Ambient, ви зможете не боятися пропустити щось важливе навколо. Фоновий шум не завадить і в процесі дзвінків: 6 мікрофонів і технологія VoiceAware подбали про це. Захист IP68 і форм-фактор з овальними трубками сприяють комфортним заняттям спортом, коли вакуумна вкладка щільно зафіксована та не випадає від поту.
Шум більше не перешкода
4 мікрофони вловлюють усі навколишні звуки, фільтруючи до необхідного ступеня. Перевагою технології Smart Ambient стала підтримка зв'язку з навколишнім світом: ви зможете комфортно говорити з тренером, відповідати прохожим на вулиці, озвучувати замовлення офіціанту. І все це, не виймаючи вкладки з вуха.
Говорити й чути
Собесідник почує вас із першого разу навіть у найшумнішому місці. За комфорт голосових викликів відповідають 3 мікрофони з формуванням променя. Таке обладнання зосереджене на вашому голосі, а не шумі машин, криках дітей і гучних тварин. Налаштування VoiceAware дасть змогу попередньо оцінити інтенсивність і чіткість голосу, щоб знати, як саме чує вас опонент.
Захист за стандартом IP68
Навушники JBL Reflect Aero TWS мають міцний корпус, захищений від пилу та вологи. Тепер тренування виходять на новий рівень: у будь-яку погоду, у теплий і холодний сезон, біля водойм і піщаних пляжів. Нічого не завадить вам зануритися в якісний тренінг під улюблену музику. Коефіцієнт IP68 дає змогу занурювати техніку на глибину до 1.5 метра на 30 хвилин.
Впізнаваний потужний звук
Динаміки розміром 6.8 мм забезпечують збалансовану звукову доріжку з фірмовими басами JBL. Насиченість кожної ноти, добре опрацьовані частоти верхнього, середнього та нижнього діапазонів, деталізація й брак шумів — таке обладнання транслює аудіо найвищої якості.
До 24 годин із музикою
Більше не потрібно залишатися без навушників — JBL Reflect Aero TWS тримають заряд до 8 годин, а футляр дає ще 16. З увімкненим шумозаглушенням запас трохи менший — 7+14 годин. Швидке заряджання заповнює ресурс миттєво: всього 15 хвилин забезпечують 4 години безперебійної активності техніки.
Адаптуйте керування під себе
За допомогою мобільного застосунка можна налаштувати параметри керування так, щоб не було потреби діставати смартфон або торкатися руками сенсорної панелі для кожної команди. Активуйте голосового помічника, і ваш досвід користувача наповниться новими яскравими емоціями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Час роботи | 16 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | З активним шумозаглушенням, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Білий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 99 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Summary | JBL Reflect Aero. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Рекомендоване застосування: Дзвінки/ Музика/Спорт/На кожен день. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 71 g. Колір товару: Білий |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Вага | 71 |
| Вага без паковання | 0.071 |
| Вага зарядного футляра | 45 |
| Вага лівого навушника | 6.65 |
| Вага правого навушника | 6.65 |
| Час заряджання | 120 |
| Час безперервного відтворення аудіо | 8 |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 4.5 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 3.5 |
| Час перезаряджання батареї (зарядний чохол) | 2 |
| Час роботи в режимі розмови (з зарядним чохлом) | 7 |
| Вхідна напруга (зарядний чохол) | 3.85 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.85 |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 45 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї (зарядний чохол) | 400 |
| Ємність батареї лівого навушника | 65 |
| Ємність батареї правого навушника | 65 |
| Ємність зарядного корпусу | 400 |
| Зарядний чохол | Да |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8517620000 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Лінійний вхід мікрофона | Да |
| Мoдель | Reflect Aero |
| Маса брутто | 283 |
| Напруга батареї | 5 |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 16 |
| Смуга частот | 2.400 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Тривалість безперервного відтворення звуку (з зарядною кількістю) | 8 |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Рекомендоване застосування | Дзвінки/Мізика/Спорт/На кожен день |
| Термін експлуатації акумулятора | 480 |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-полімерна (LiPo) |
| Технологія батареї (зарядний чохол) | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | True Wireless Stereo (TWS) |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип зарядного чохла | Дротова |
| Тип конектора зарядного чохла | USB Type-C |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Сенсорний |
| Рівень звукового тиску (макс) | 94 |
| Функція роботи з Amazon Alexa | Да |
| Колір товару | Білий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 99 |
| Ширина | 49 мм |
| Юніт динаміка | 6.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









