
Бездротові навушники JBL Junior 320BT JBLJR320BTPUR Purple
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 1428786
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Junior 320BT JBLJR320BTPUR Purple
Чудовий звук на безпечній гучності.
Бездротові накладні навушники JBL Junior 320BT можуть стати першими навушниками з фірмовим звуком JBL. Але водночас їхня гучність обмежена 85 дБ, щоб убезпечити дитячі вуха. Крім того, у застосунку JBL Headphones ви можете настроїти максимальну гучність і час щоденного прослуховування, а також отримувати щоденні та щотижневі звіти про те, як ваша дитина використовує навушники. Створені спеціально для маленьких меломанів, навушники JBL Junior 320BT дуже комфортні в носінні, а елементи керування зроблені міцними та великими, щоб ними можна було легко користуватися навіть маленькими ручками. 50 годин роботи від акумулятора дадуть змогу надовго забути про потребу підзаряджання, а вбудований мікрофон дає змогу дітям спілкуватися із сім'єю, друзями або вчителями. Навушники випускаються в трьох яскравих кольорах, а до комплекту входить набір фірмових стикерів від JBL, щоб дитина могла проявити свою індивідуальність. Право на якісний звук не має мати вікових обмежень!
Головні особливості
Фірмова технологія обмеження гучності JBL Safe Sound <85 дБ.
Батьківський контроль: настроювання максимальної гучності та щоденного часу прослуховування; моніторинг часу використання.
Вбудований мікрофон
50 годин роботи без заряджання.
Спеціально створені для дітей.
Прості елементи керування.
Коробку паковання можна використовувати як підставку.
Набір яскравих стикерів JBL у комплекті.
Фірмова технологія обмеження гучності JBL Safe Sound <85 дБ.
Навушники JBL Junior 320BT сконструйовані так, щоб рівень гучності ніколи не перевищував 85 дБ. Ваша дитина зможе насолоджуватися тим чудовим легендарним звуком JBL, але на безпечній для дитячих вух гучності.
Батьківський контроль.
Ви можете використовувати вбудоване обмеження максимальної гучності 85 дБ або навіть встановити нижче. А ще в параметрах програми ви можете обмежити максимальний час щоденного прослуховування.
Батьківський моніторинг.
У застосунку JBL Headphones ви можете в режимі реального часу отримувати звіт про те, як довго дитина використовує навушники та з якою гучністю. Також вам будуть доступні щоденні та щотижневі звіти. А захистити власні налаштування можна за допомогою PIN-коду.
Вбудований мікрофон.
Навушники JBL Junior 320BT обладнані вбудованим мікрофоном, щоб дитина завжди залишалася на зв'язку зі світом. Він може спілкуватися з учителями під час навчання або з друзями та рідними — у вільний час.
50 годин роботи.
Ємний акумулятор дає змогу навушникам JBL Junior 320BT пропрацювати без підзаряджання 50 годин! А крім функції швидкого заряджання, є ще функція супершвидкого заряджання: за 5 хвилин підзаряджання ви отримаєте аж 3 години роботи навушників.
Спеціально створені для дітей.
Навушники JBL Junior 320BT випускаються в трьох яскравих кольорах і обладнані міцними та зручними для дітей елементами керування, якими дитина може користуватися легко й безпечно. В наголов'ї вбудована м'яка подушечка завтовшки 12 мм для комфортного тривалого носіння. А конструкція круглих накладних амбушурів забезпечує поліпшене зчеплення і гарну звукоізоляцію, тому дитині не потрібно буде «задирати» гучність, щоб навушники переборолі зовнішні шуми.
Дуже компактні.
Конструкція JBL Junior 320BT дає змогу компактно скласти навушники в одній площині, тому ним буде легко знайти місце в сумці або рюкзаку.
Корисне паковання.
Не викидайте пакувальну коробку від цих навушників! Вона сконструйована так, щоб із неї можна було зробити зручну підставку для планшета або книжки. Причому, паковання зроблене без жодного застосування пластику.
Набір яскравих стикерів JBL у комплекті.
Розкривши паковання (яке, до речі, зроблене без застосування пластику), дитина знайде в комплекті яскравий набір веселих фірмових стикерів від JBL. З їхньою допомогою можна зробити унікальними не тільки навушники, а й рюкзак, смартфон або блокнот.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 50 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 0.2 м |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для дітей |
| Особливості | Android-сумісність, Складна конструкція, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Summary | JBL Junior 320BT. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Довжина кабелю: 0,2 m. Вага: 122,2 g. Колір товару: Пурпуровий |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 122.2 |
| Час безперервного відтворення аудіо | 50 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час роботи в режимі розмови | 29 |
| Висота | 175 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 175 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 500 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JUNIOR 320BT |
| Маса брутто | 280 |
| Напруга батареї | 3.7 |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.48 |
| Призначені для дітей | Да |
| Профили Bluetooth | A2DP |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Рекомендована вікова група | Дитина |
| Складной | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип керування | Кнопки |
| Рівень звукового тиску (макс) | 81 |
| Колір товару | Пурпуровий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








