
Бездротові навушники JBL Wave Flex 2 JBLWFLEX2WHT White
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 1428809
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Wave Flex 2 JBLWFLEX2WHT White
JBL: найкращі навушники для повсякденного життя
Бездротові навушники JBL Wave Flex 2 вирізняються ергономічною формою й невеликою вагою й ідеально підходять використання впродовж дня. Підтримка JBL Pure Bass забезпечує ідеальний звук із потужними рельєфними басами. Технологія TalkThru дає можливість спілкуватися в будь-яких умовах, не підвищуючи голосу, а технологія Smart Ambient дає чути оточення, залишаючись у навушниках.
Чудова якість звуку
12-мм динаміки та фірмова технологія JBL Pure Bass забезпечують потужне та чисте звучання з посиленими басами. Кожен звук, кожна нота має високу чистоту та насиченість, тому будь-яка музика звучить яскраво та глибоко, чи то джаз, рок, чи класика.
Слухай оточення й спілкуйся
Технологія TalkThru дає можливість одночасно чути й себе, і оточення. Використовуй AmbientAware, щоб не відриватися від прослуховування музики та чудово чути, що відбувається навколо, вибираючи, скільки навколишнього світу ти хочеш чути.
Комфортні розмови
Завдяки спеціальній формі, що враховує анатомію вуха, навушники щільно та зручно розташовуються в вушному каналі, забезпечуючи комфортні відчуття від носіння. Витримуй бігом, йогою, здійснюй піші прогулянки та поїздки на велосипеді під звуки улюбленої музики, навіть не замислюючись про навушники. 4 вбудовані мікрофони (по 2 у кожному навушнику) точно вловлюють і чітко передають твій голос співрозмовнику, забезпечуючи кришталево чисті дзвінки навіть у вітряну погоду.
Стандарт захисту IP54
Завдяки захисту від води та пилу за стандартом IP54 навушники можна використовувати в дощовиту або вітряну погоду, навіть чохол захищений за стандартом IPX2, даючи змогу тобі користуватися девайсом абсолютно вільно.
Застосунок JBL Headphones
Налаштовуй еквалайзер відповідно до свого стилю, використовуй голосові підказки кількома мовами, стеж за зарядом батареї, вибирай режим Relax із 5 попередньо встановленими розслаблювальними звуками. Все це й багато інших функцій ти знайдеш у застосунку JBL Headphones.
До 40 годин автономної роботи
Слухай музику як завгодно довго та не обмежуй себе в спілкуванні. Одного повного заряду навушників вистачить на 10 годин роботи без заряджання. З огляду на заряд кейса, ти можеш розраховувати на 40 годин автономної роботи JBL Wave Flex 2. А підзаряджання упродовж всього 10 хвилин дасть ще 3 години відтворення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 40 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Пластик |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Білий |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| International Protection (IP) код | IP54 |
| Summary | JBL Wave Flex 2. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 8,24 g. Колір товару: Білий |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 8.24 |
| Вага зарядного футляра | 35.68 |
| Вага лівого навушника | 4.12 |
| Вага правого навушника | 4.12 |
| Відтворення музики | Да |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час роботи в режимі розмови | 6 |
| Вхідна напруга (зарядний чохол) | 3.8 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.85 |
| Висота | 18.5 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 45 |
| Ємність батареї (зарядний чохол) | 550 |
| Ємність зарядного корпусу | 550 |
| Зарядний чохол | Да |
| Захисні можливості | Водонепроникний |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | WAVE FLEX 2 |
| Живлення від батареї | Да |
| Підходить для використання всередині приміщень | Да |
| Підходить для зовнішнього використання | Да |
| Повний опір | 16 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Розміри зарядного чохла (Ш х Г х В) | 49.3 x 54.88 x 25.85 |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія батареї (зарядний чохол) | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип внутрішніх навушників | Наушники |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип зарядного чохла | Дротова |
| Тип конектора зарядного чохла | USB Type-C |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип керування | Сенсорний |
| Рівень звукового тиску (макс) | 95 |
| Колір товару | Білий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 4 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Ширина | 18.57 мм |
| Ширина паковання | 87 мм |
| Юніт динаміка | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








