
Бездротові навушники JBL Tour Pro 3 JBLTOURPRO3LTT Latte
14 299 ₴
- В наявності
- Код: 1431734
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tour Pro 3 JBLTOURPRO3LTT Latte
Зарядний кейс нового покоління Smart Charging Case
Залиште телефон у кишені. Новий Smart Charging Case для JBL Tour Pro 3 має всі функції, необхідні для повного контролю та налаштування навушників безпосередньо з кейсу. Використовуйте великий, чіткий 1,57-дюймовий сенсорний екран, щоб побачити, яка пісня грає, або хто дзвонить по телефону, а також персоналізуйте екран з вашим улюбленим фото. Перевіряйте динамічний екран блокування для отримання інформації про заряд батареї, час, повідомлення тощо.
Smart Charging Case для бездротових розваг
Smart Charging Case перетворюється на донгл для бездротової передачі аудіо на навушники з будь-якого джерела AUX або USB-C, наприклад, телевізора, тренажерного залу або розважальних систем у літаку. Просто використовуйте один із двох включених аудіокабелів для підключення та насолоджуйтесь. Або використовуйте кнопку Auracast на екрані, щоб поділитися контентом з будь-якими рядом пристроями, підключивши їх через Smart Charging Case до Tour Pro 3.
Легендарний звук JBL Pro з подвійним гібридним драйвером
JBL Tour Pro 3 оснащений подвійними драйверами у кожному навушнику. Арматурний драйвер забезпечує чарівну чистоту високих частот, тоді як 10,2 мм динамічний драйвер відповідає за чистий, потужний бас і яскраві, живі вокали. Вони також забезпечують бездротове Hi-Res аудіо з сертифікатом якості завдяки LDAC - нативному 24-бітному аудіокодеку високої роздільної здатності для Android, який передає втричі більше даних, ніж стандартний Bluetooth, забезпечуючи виняткову якість звуку.
Об'ємний звук JBL Spatial 360 з відстеженням руху голови
Незалежно від того, чи слухаєте ви улюблений плейлист, дивіться фільм чи граєте в гру, технологія JBL Spatial 360 перетворює стереозвук з будь-якого джерела чи пристрою на справжній об'ємний звуковий досвід. А якщо увімкнути функцію відстеження руху голови (Head Tracking), звук стає ще більш природним та реалістичним – здається, що звуки приходять ззовні та залишаються зафіксованими у просторі.
True Adaptive Noise Cancelling 2.0, калібрування в реальному часі та індивідуальне налаштування
Навушники JBL Tour Pro 3 аналізують довкілля та автоматично адаптуються в реальному часі, тому навіть найгучніший раптовий шум не порушить ваш ритм. За допомогою JBL Headphones ви можете налаштувати, скільки зовнішніх звуків хочете чути. Додатковий набір пінних амбушур забезпечує ще найкращу пасивну ізоляцію.
6 мікрофонів для ідеальних дзвінків за допомогою алгоритму JBL Crystal AI
Два зовнішні мікрофони з формуванням променя на кожному навушнику, працюючи на основі алгоритму JBL Crystal AI, чітко вловлюють ваш голос, тоді як внутрішній мікрофон ізолює шум. Завдяки вітрозахисному дизайну ваш співрозмовник не почує спотворень, навіть якщо ви на вулиці у вітряну погоду. Еквалайзер дзвінків дозволяє налаштувати, як саме ви звучатимете для інших, і як ви хочете чути їх. Оптимізатор рівня звуку допомагає приглушити гучних співрозмовників або навпаки посилити тихих. Крім того, JBL Tour Pro 3 мають сертифікацію Zoom.
Персоналізований звуковий досвід
Відчуйте кожну ноту вашого плейлиста з Personi-Fi 3.0. Налаштуйте звук відповідно до унікального профілю прослуховування за допомогою інтерактивних інструментів, які враховують ваші особисті переваги для створення ідеальної звукової кривої. Для підвищення персоналізації активуйте функцію Personal Sound Amplification, щоб налаштувати баланс між лівим та правим навушником та підсилити гучність розмов до +15-20 дБ.
Type Бездротові/Із активним шумопоглинанням | Earbud | Чутливість 104 дБ | Контроль гучності | Батарея Літій-іонний акумулятор | Аксесуари в комплекті 1 x JBL Tour Pro 3 навушники, 1 x зарядний кейс Smart Charging Case, 1 x кабель USB Type-C до Type-C, 1 x кабель USB Type-C до аналогового 3,5 мм, 1 x кабель для зарядки USB Type-C, 1 x набір з 5 розмірів вушних вкладок + 1 x набір пінистих вушних вкладок, 1 x Гарантія / Попередження, 1 x Короткий посібник користувача / Інструкція з безпеки, | Колір Чорний | Weight 0.083 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Час зарядки | 3 годин |
| Час роботи | 33 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Кількість мікрофонів | 6 |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | З вологозахистом, З активним шумозаглушенням, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Бежевий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 104 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Plug & Play | Да |
| Summary | JBL Tour Pro 3. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Дзвінки/ Музика/Спорт/На кожен день. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 117 g |
| Вага | 117 |
| Вага без паковання | 0.083 |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 11 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 8 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 5.2 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 5.5 |
| Висота | 160 мм |
| Висота паковання | 164 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 40 мм |
| Глибина паковання | 43 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові навушники | Да |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 850 |
| Зарядний чохол | Да |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Маса брутто | 275 |
| Напруга батареї | 3.8 |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C - USB Type-C |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Працює з Apple Siri | Да |
| Рекомендоване застосування | Дзвінки/Мізика/Спорт/На кожен день |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Сенсорний |
| Футляр для транспортування | Да |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 104 |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина паковання | 102 мм |
| Юніт динаміка | 10.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴









