
Бездротові навушники JBL Tour Pro 3 JBLTOURPRO3BLK Black
14 299 ₴
- В наявності
- Код: 1433900
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tour Pro 3 JBLTOURPRO3BLK Black
Зарядний кейс нового покоління Smart Charging Case
Залиште телефон у кишені. Новий Smart Charging Case для JBL Tour Pro 3 має всі функції, необхідні для повного контролю та настроювання навушників безпосередньо з кейса. Використовуйте великий, чіткий 1,57-дюймовий сенсорний екран, щоб побачити, яка пісня грає, або хто вам телефонує, а також персоналізуйте екран із вашим улюбленим фото. Перевіряйте динамічний екран блокування для отримання інформації про заряд батареї, час, повідомлення тощо.
Smart Charging Case для бездротових розваг
Smart Charging Case перетворюється на донгл для бездротового передавання аудіо на навушники з будь-якого джерела AUX або USB-C, наприклад телевізора, тренажерного залу або розважальних систем у літаку. Просто використовуйте один із двох увімкнених аудіокабелів для під'єднання й насолоджуйтеся. Або використовуйте кнопку Auracast на екрані, щоб поділитися контентом із будь-якими поруч розташованими пристроями, під'єднавши їх через Smart Charging Case до Tour Pro 3.
Легендарний звук JBL Pro з подвійним гібридним драйвером
JBL Tour Pro 3 обладнаний подвійними драйверами в кожному навушнику. Арматурний драйвер забезпечує чарівну чистоту високих частот, тоді як 10,2-мм динамічний драйвер відповідає за чистий, потужний бас і яскраві, живі вокали. Вони також забезпечують бездротове Hi-Res аудіо із сертифікатом якості завдяки LDAC — нативному 24-бітному аудіокодеку високої роздільної здатності для Android, який передає втричі більше даних, ніж стандартний Bluetooth, забезпечуючи виняткове якість звуку.
Об'ємний звук JBL Spatial 360 з відстеженням руху голови
Незалежно від того, слухаєте ви улюблений плейлист, дивитеся фільм чи граєте в гру, технологія JBL Spatial 360 перетворює стереозвук із будь-якого джерела або пристрою на справжній об'ємний звуковий досвід. А якщо увімкнути функцію відстеження руху голови (Head Tracking), звук стає ще природнішим і реалістичнішим — здається, що звуки приходять ззовні та залишаються зафіксованими в просторі.
True Adaptive Noise Cancelling 2.0, калібрування в реальному часі та індивідуальне настроювання
Навушники JBL Tour Pro 3 аналізують довкілля й автоматично адаптуються в реальному часі, тому навіть найбільш гучний раптовий шум не порушить ваш ритм. За допомогою JBL Headphones ви можете налаштувати, скільки зовнішніх звуків ви хочете чути. Додатковий набір пінних амбушур забезпечує ще кращу пасивну ізоляцію.
6 мікрофонів для ідеальних дзвінків за допомогою алгоритму JBL Crystal AI
Два зовнішні мікрофони з формуванням променя на кожному навушнику, працюючи на основі алгоритму JBL Crystal AI, чітко вловлюють ваш голос, тоді як внутрішній мікрофон ізолює шум. Завдяки вітрозахисному дизайну ваш співрозмовник не почує спотворень, навіть якщо ви перебуваєте на вулиці у вітряну погоду. Еквалайзер дзвінків дає змогу налаштувати, як саме ви звучатимете для інших, і як ви хочете чути їх. Оптимізатор рівня звуку допомагає приглушити гучних співрозмовників або, навпаки, посилити тихих. Крім того, JBL Tour Pro 3 мають сертифікацію Zoom.
Персоналізований звуковий досвід
Відчуйте кожну ноту вашого плейлиста з Personi-Fi 3.0. Налаштуйте звук відповідно до вашого унікального профілю прослуховування за допомогою інтерактивних інструментів, що враховують ваші особисті переваги для створення ідеальної звукової кривої. Для підвищення персоналізації активуйте функцію Personal Sound Amplification, щоб налаштувати баланс між лівим і правим навушником і посилити гучність розмов до +15-20 дБ.
Автоматично повертайтеся в довкілля
Залишайтеся уважними до звуків навколишнього світу, насолоджуючись музикою завдяки технології Smart Ambient. Функція настроюваного Ambient Sound автоматично підвищує або знижує гучність у реальному часі залежно від рівня шуму навколо вас. А технологія Smart Talk розпізнає ваш голос, автоматично зупиняє музику та активує обраний вами режим навколишнього звуку, щойно ви почнете говорити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 44 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C |
| Кількість мікрофонів | 6 |
| Максимальна відтворна частота | 40000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | З вологозахистом, З активним шумозаглушенням, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 104 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Plug & Play | Да |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 117 |
| Вага без паковання | 0.083 |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 11 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 8 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 5.2 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 5.5 |
| Висота | 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 40 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові навушники | Да |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 850 |
| Зарядний чохол | Да |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Маса брутто | 275 |
| Напруга батареї | 3.8 |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C - USB Type-C |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Працює з Apple Siri | Да |
| Рекомендоване застосування | Дзвінки/Мізика/Спорт/На кожен день |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Сенсорний |
| Футляр для транспортування | Да |
| Колір товару | Чорний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 104 |
| Ширина | 100 мм |
| Юніт динаміка | 10.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴









