
Портативна колонка JBL FLIP 7 JBLFLIP7PINK Pink
6 399 ₴
- В наявності
- Код: 1437497
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL FLIP 7 JBLFLIP7PINK Pink
Портативна колонка з потужним звуком
Бери якісний звук улюблених треків із собою. Музика звучить буквально твоїх руках: це доступно завдяки JBL FLIP 7. Портативна колонка дає можливість влаштувати пляжну дискотеку або затишну вечірку у дворі. Фірмовий звук став ще масштабнішим та об'ємнішим. Твої гості будуть у захваті від яскравості та пишноти звучання. Девайс має одні з найкращих у своїй категорії показників водонепроникності та пилозахищеності. Завдяки новій функції можна насолоджуватися музикою до 16 годин поспіль без заряджання. Швидко та просто під'єднуй інші колонки JBL, щоб музика була чутна ще далі й більше людей могли нею насолоджуватися.
Фірмові технології яскравого звучання
Патентовані технології дали змогу розширити баси та поліпшити звучання високих частот. Колонка JBL FLIP 7 має глибші та насиченіші низькі ноти, які водночас не спотворюються навіть на високій гучності завдяки високому рівню чутливості та фірмовій технології JBL Pro Sound. Модернізований твіттер має купольну конструкцію для реалістичного звучання. Фірмова технологія JBL AI Sound Boost використовує можливості штучного інтелекту для аналізу музики та її відтворення з максимальною акустичною якістю.
Розмір той самий, а звучить довше
Забезпечується до 16 годин автономної роботи колонки з функцією Playtime Boost. Акустика JBL Flip 7 підтримує настрій і атмосферу впродовж 14 годин поспіль без підзаряджання. Хочеться продовжити веселощі з друзями та ще трохи потанцювати? Саме час скористатися функцією для пролонгації роботи від батареї ще на дві години. Ємнісний акумулятор на 4800 мА·год повністю заряджається за 150 хвилин.
Створи свою стереосистему де завгодно
Під'єднуй інші колонки за допомогою Auracast, щоб поділитися своїм музичним настроєм з іншими. Технологічність пристрою забезпечує можливість блискавично та легко під'єднати другу акустику, щоб отримати справжнє стереозвучання й розширену звукову сцену. З'єднуй кілька колонок, щоб улюблена музика звучала масштабніше та потужніше.
Колонка готова до будь-яких пригод
Більше можна не хвилюватися про те, що девайс впав, покотився у водойму на пікніку або довго перебував під прямими сонячними променями на пляжі. Колонка точно витримає сценарії використання будь-якого рівня складності. На додаток до водонепроникності та пилозахищеності за стандартом IP68 конструкція вирізняється стійкістю до падіння з висоти 1 метра.
Транспортуй як зручно
Вибирай як комфортніше носити колонку із собою: підвісити на пояс або рюкзак. Для цього використовуй карабін, а якщо хочеш зручно нести її в руці, то використовуйте ремінець. Система Push lock дає змогу одним натисканням кнопки замінити один аксесуар на інший.
Завжди ідеальне звучання
Відтворення lossless-аудіо дає змогу насолоджуватися прослуховуванням улюблених треків без втрати якості. Спеціально для меломанів є можливість слухати аудіо під час під'єднання колонки до ноутбука або іншого аудіоджерела через порт USB-C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 35 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 71.5 мм |
| Глибина | 69.5 мм |
| Ширина | 182.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без паковання | 0.56 |
| Вага в пакованні | 0.826 |
| Час заряджання | 2.5 |
| Час роботи батареї | 14 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | JBLFLIP7PINK |
| Потужність звуку | 25 Вт |
| Об'єм | 0.0007 |
| Розмір | 182.5 x 69.5 x 71.5 мм |
| Тип | водозахисний |
| Колір | Рожевий |
| Частотний діапазон | 60 - 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴






