
Портативна колонка JBL Charge 6 JBLCHARGE6SQUAD Squad
9 399 ₴
- В наявності
- Код: 1437505
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Charge 6 JBLCHARGE6SQUAD Squad
Два в одному: слухай музику та заряджай девайси
Портативна колонка-павербанк JBL Charge 6 стала ще крутішою. Більш потужні баси, збалансований звук, нові можливості під'єднання, а час роботи збільшений до 28 годин. Культовий компактний корпус містить оновлені деталі та фірмову технологію JBLAISoundBoost, смарт-алгоритми якої обробляють звук на льоту. Девайс захищений від води, пилу та стійкий до падінь: хай що трапиться, ти та гості не пропустіть жодного звуку улюбленої музики. Колонку можна використовувати як павербанк: слухаючи треки, заряджай свій телефон, планшет або інший сумісний пристрій. Щоб музику було чути навіть більшу кількість людей під час вечірки, під'єднуй кілька колонок в один клік.
Потужний фірмовий звук
Чудовий звук JBL Charge 6 покращений завдяки запатентованій технології JBL AI Sound Boost. Використовуючи можливості штучного інтелекту, вона аналізує музику в режимі реального часу та відтворює треки з максимальною акустичною якістю та мінімальними спотвореннями. Колонка забезпечує слухачам найреалістичніше відтворення. Чіткі, яскраві баси та точні високі ноти в діапазоні 56 Гц-20 кГц потішать кришталевою чистотою кожного музичного треку.
Більш ніж добу автономної роботи
Девайс підтримуватиме настрій і атмосферу з улюбленою музикою без підзаряджання впродовж 24 годин. Необхідно продовжити веселощі на вечірці? Саме час скористатися функцією Playtime Boost: вона продовжує звучання музики ще на 4 години. Технологія швидкого заряджання забезпечує додаткові 150 хвилин роботи колонки лише за 10 хвилин підзаряджання. Функція павербанка дає змогу використовувати ємнісний акумулятор на 4722 мА·год як джерело заряду для інших ґаджетів, що особливо зручно в подорожах і на пікніках. Для повного заряджання акумулятора необхідно три години.
Створи цілу аудіосистему
Хочеш поділитися музичним настроєм з іншими? Це легко організувати за допомогою технології Auracast. Ти можеш швидко та просто під'єднати другу колонку JBL Charge6, щоб отримати якісне стереозвучання й ширшу звукову сцену. Під'єднуй кілька колонок із підтримкою Auracast, щоб музика зазвучала ще яскравіше та потужніше.
Максимальна захищеність корпусу
Нечаянно упустив колонку? Вона покотилася по піску у водойму? Тепер цього можна не боятися: акустика JBL Charge 6 витримує будь-які сценарії користувача. На додаток до водонепроникності та пилозахищеності за класом IP68 конструкція стійко витримує падіння з висоти 1 метра на бетонну підлогу. Поразь друзів запальною вечіркою з гарною музикою, не хвилюючись за працездатність пристрою за його активного використання.
Аудіо без втрати якості
Відтворення у форматі lossless-аудіо дає змогу насолоджуватися аудіоконтентом під час під'єднання колонки до ноутбука або іншого аудіоджерела через порт USB-C. Улюблені треки тільки в ультраточному, яскравому та дивовижному звучанні.
Налаштовуй звук віддалено
Колонка підтримує програму JBLPortable, за допомогою якої можна зручно настроювати звучання й керувати роботою колонки. На корпусі також розташована панель із кнопками для регулювання гучності та перемикання треків. Знімний ремінець гарантує можливість зручного транспортування аудіодевайса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Мінімальна частота | 56 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 45 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.99 кг |
| Висота | 98.5 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 228.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без паковання | 0.99 |
| Вага в пакованні | 1.3 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи батареї | 24 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | JBL Charge 6 |
| Потужність звуку | 45 Вт |
| Об'єм | 0.00468 |
| Розмір | 228.8 x 98.5 x 94.0 мм |
| Тип | водозахисний |
| Колір | Squad |
| Частотний діапазон | 56-20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴









