
Бездротові навушники JBL Live 670NC JBLLIVE670NCSAT Sand
4 499 ₴
- В наявності
- Код: 1443249
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Live 670NC JBLLIVE670NCSAT Sand
Легкість, комфорт і якісний звук
Бездротові навушники JBL Live 670NC забезпечують свободу рухів під час перегляду контенту, прослуховування музики або геймінгу. Автономність пристрою вражає: на одному заряді гарнітура працює впродовж 70 годин поспіль. Спеціально розроблений застосунок дає змогу настроїти індивідуальний профіль звучання відповідно до запитів слухачів. Девайс можна під'єднати одночасно до двох пристроїв, щоб точно не пропустити важливий дзвінок на смартфон під час перегляду серіалу на планшеті.
Адаптуйте шумозаглушення в пару кліків
Гарнітура допоможе зосередитися на роботі/вчебі або розслабитися завдяки функції адаптивного шумозаглушення. Воно усуває чинники, що відвертають увагу: шум, звук проїжджальних машин, голоси людей навколо. Навіть у найшумнішому місці ви можете уважно прослухати аудіолекцію або насолодитися музичним треком. У разі потреби чути те, що відбувається навколо, можна скористатися Ambient Aware і TalkThr. З їхньою допомогою можна зробити звучання чіткішим і гучнішим. Режими можна активувати та налаштовувати через програму JBL Headphones.
Стабільний конект
Девайс обладнаний модулем Bluetooth 5.3, який гарантує швидке й безперебійне передавання високоякісного звуку. Користувач може в будь-який момент оптимізувати роботу Bluetooth за допомогою функції Smart Audio&Video в застосунку JBL Headphones. У кілька кліків вибирайте режим аудіо для найкращого звучання або відео для оптимального виведення звукових доріжок під час перегляду кіноконтенту.
Фірмове звучання
Якщо ви шукаєте збалансований звук високої якості, то JBL Pure Bass підійде найкраще. 32 мм драйвери з діапазоном частот 20 Гц-20 кГц і чутливістю 98 дБ забезпечують гучне, якісне звучання з гармонійним переходом між частотними спектрами. Від класичних композицій до звукових ефектів у грі: девайс відтворює навіть найменші деталі для максимального занурення в події.
Персоналізуйте параметри
У застосунку JBL Headphones користувач може налаштувати звучання на свій смак: змінити налаштування еквалайзера, вибравши з наявних режимів або створивши власний. А голосові підказки допоможуть швидко розібратися в функціях.
Все необхідне для комфортного спілкування
Керуйте дзвінками та голосовим помічником прямо зі свого телефона або натискаючи на зручні кнопки, розташовані на чашці навушника. Використовуйте VoiceAware, щоб чути себе, коли ви говорите.
Практично нескінченне прослуховування музики
Автономність навушників JJBL Live 670NC вражає: до 70 годин без потреби підзаряджання дають можливість слухати аудіоконтент упродовж тижня. 5 хвилин швидкого заряджання надають додаткові 3 години автономної роботи. Для повного заряджання девайса потрібно до 2 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 3 годин |
| Час роботи | 65 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, jack 3.5 мм |
| Кількість мікрофонів | 2 |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція, З активним шумозаглушенням, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Бежевий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Live 670NC. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Довжина кабелю: 0,2 m. Вага: 453 g. Колір товару: Пісочний |
| Швидке заряджання | Да |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 453 |
| Вага без паковання | 0.219 |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 65 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 50 |
| Час заряджання батареї | 3 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 28 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 33 |
| Висота | 225 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 0.2 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 805 |
| Джерело заряджання | USB |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8517620000 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBL Live 670NC |
| Маса брутто | 464 |
| Напруга батареї | 3.7 |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | A2DP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Термін експлуатації акумулятора | 3000 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип керування | Кнопки |
| Керування | -- |
| Функція роботи з Amazon Alexa | Да |
| Колір товару | Пісочний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чехол | Да |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 2 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина паковання | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴

