Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W HTO587 Black/Orange
Монокристалічна сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт, заряджайте енергією сонця! Завдяки високій ефективності перетворення до 23% вона ідеально підходить для життя на відкритому повітрі і навіть при несподіваному відключенні електроенергії. Сонячна панель важить всього 9,1 фунта, вона легка, доладна і зі зручною ручкою для перенесення, що робить її більш портативною.
Проста установка та підставка в комплекті: Solar Saga 100 має дві підставки, які можна надійно встановити на будь-яку поверхню. За кілька секунд налаштування ви можете почати отримувати сонячну енергію для своєї електростанції Jackery. Гумова ручка з термопластичного еластомеру дозволяє легко носити із собою під час пригод поза мережею.
Більш висока швидкість перетворення енергії: Сонячна панель, покрита монокристалічними кремнієвими сонячними елементами, використовує багатошарову технологію осередків для вироблення енергії із сонячного світла та працює краще з більш високою ефективністю перетворення, яка досягає 23% порівняно з іншими звичайними панелями.
Міцний та захищений від бризок: ламінований ETFE корпус досить міцний, щоб продовжити термін служби сонячної панелі. Він має ступінь водонепроникності IP65, який захистить від бризок води. Блискавки на кишені можуть утримувати шнури живлення та закривати порт живлення.
Сумісність та універсальність: ця сонячна панель сумісна з електростанцією Jackery Explorer 300/500/1000/1500 (продається окремо), ідеально підходить для кемпінгу поза мережею та несподіваного відключення електроенергії. Solar Saga 100 має 1* вихідний порт USB-C (5 В, 3 А) та 1* вихідний порт USB-A (5 В, 2,4 А) для прямої зарядки 2 невеликих пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ККД, не менше | 23 % |
| Кількість елементів | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Напруга при максимальній потужності | 20 В |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 6 А |
| Струм при максимальній потужності | 5.55 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.69 кг |
| Довжина | 1220 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | SolarSaga 100 |
| Тип сонячної панелі | Portable |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 899 ₴

