Портативна зарядна станція Jackery Explorer 240 V2 256 Wh 21‑0001‑000213 Black/Orange
Поміщається в будь-який рюкзак
Найменший зарядний пристрій потужністю 300 Вт серед основних брендів, зі складною ручкою, ідеально підходить для подорожей – заряджайтеся, коли захочете.
5 портів, 1 година для швидкої зарядки
Тепер з входом і виходом USB-C, двостороння PD-швидка зарядка потужністю 100 Вт. Екстрена зарядка від мережі – повна зарядка всього за одну годину. Більше не потрібно турбуватися про несподівані відключення електроенергії, більше не потрібно турбуватися про свій акумулятор.
Довший термін служби акумулятора
Оновлення до LFP акумулятора з NCM акумулятора: 3 000 циклів роботи, 10 років резервного живлення для дому.
Безпечний і надійний
Безпека, сертифікована IEC, 52 захисних механізми, вдосконалений ChargeShield 2.0, висока сертифікація FCC EMI Class B, безперебійна робота побутової техніки.
Сонячна зарядка, нульові викиди
Екологічно чиста та надшвидка сонячна зарядка за 3 години; тиха робота з рівнем шуму 42 дБ, без викидів, без вихлопних газів.
Розумне керування через додаток
Підключіться через Bluetooth та WiFi для дистанційного керування через додаток.
Надійний ДБЖ
Сертифікований за стандартом IEC62040, плавне перемикання протягом 20 мс, гарантоване безперебійне живлення, захист комп’ютерних файлів і серверних даних; безперервна робота роутера протягом 16 годин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Висота | 153 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 231 мм |
| Ємність акумулятору | 256 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 256 |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія, Від мережі |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 600 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 600 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴




