Додаткова батарея Jackery Navi 2000 2048WH 21-0008-000022 Silver
Батарейний блок Jackery Navi 2000
+ Велика ємність 2048 Вт*г
+ Сумісний з балконною електростанцією Jackery Navi 2000
+ Сумісність з передовими натрій-електричними системами
+ Безпечний LiFePO4 акумулятор
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 441 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Комплектація | Батарея, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | Батарейний блок Jackery Navi 2000 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Маса | 12.8 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Номінальна потужність | 1200 |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Тип продукту | Battery |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 799 ₴



