
Точка доступу з функцією маршрутизації, мережеве обладнання 1500MBPS Huawei AX2 WS7001 V2 White
1 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1412548
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Точка доступу з функцією маршрутизації, мережеве обладнання 1500MBPS Huawei AX2 WS7001 V2 White
Автоматичне підключення до оптимальної мережі Wi-Fi
Huawei WiFi AX2 може одночасно працювати в обох діапазонах 5 та 2,4 ГГц та автоматично перемикати пристрої між цими діапазонами, щоб забезпечити їм зв'язок кращої якості. Діапазон 5 ГГц швидше передає ігрові та потокові дані, а 2,4 ГГц забезпечує ширше покриття.
Добре ізольована конструкція антен для швидкого з'єднання
Система антен ретельно спроектована таким чином, щоб зменшити перешкоди до мінімуму та створити бездоганне з'єднання.
Широке покриття Wi-Fi за допомогою HarmonyOS Mesh+
Huawei WiFi AX2 можна об'єднати з іншими маршрутизаторами Huawei і створити спільне Wi-Fi, щоб автоматично перемикатися між роутерами, коли ви рухаєтеся. Це гарантує оптимальне з'єднання де б ви не знаходилися.
Автоматичне розпізнавання WAN/LAN
Huawei WiFi AX2 має три порти Gigabit Ethernet, кожен з яких автоматично розпізнає свій режим роботи WAN/LAN, так що вам не потрібно їх розрізняти. Завдяки цьому підключення стає дуже простим.
Повний батьківський контроль
Завдяки засобам батьківського контролю, ви можете бути спокійними, знаючи, що ваші діти будуть захищені від небезпек Інтернету. Кількома натисканнями на смартфоні можна налаштувати маршрутизатор так, щоб він блокував доступ до сайтів з неприйнятним вмістом та обмежував доступ до вказаних пристроїв.
Розумно керуйте своїм домашнім Wi-Fi
За допомогою AX2 можна перевірити карту покриття Wi-Fi для вашого будинку, швидко переглянути стан мережі та легко вирішувати проблеми з мережею, дотримуючись запропонованих порад.
Мобільний додаток Huawei AI Life
Підключайте пристрої, керуйте онлайн-активністю та контролюйте безпеку мережі кількома натисканнями на смартфоні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet, Wi-Fi |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 1501 |
| Швидкість з'єднання | 1500 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Тип | Провідний |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 216 г |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 258 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IEEE 802.11 b/g | Да |
| IEEE 802.11a | Да |
| IEEE 802.11ac | Да |
| IEEE 802.11ax | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| WPA3 | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон частот | 2.4 GHz & 5 GHz |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість антен | 4 |
| Комплектація | Точка доступу, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | WiFi AX2 |
| Максимальна швидкість | 1500 |
| Порти LAN/WAN | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
