
Акустична система Harman Kardon Onyx Studio 9 HKOS9BLKEP Black
10 599 ₴
- В наявності
- Код: 1434005
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Harman Kardon Onyx Studio 9 HKOS9BLKEP Black
Це вишуканий портативний динамік, створений для справжніх поціновувачів музики. Його елегантний дизайн і бездоганна акустика перетворюють будь-який простір у справжню сцену музичних емоцій. Колонка дарує потужне та чисте звучання завдяки своїм інноваційним технологіям, що автоматично підлаштовуються під умови навколишнього середовища. Завдяки бездротовим можливостям, ви можете легко підключатися до кількох пристроїв та насолоджуватися улюбленими треками, де б ви не знаходилися. Легка у використанні і мобільна, ця колонка стане незамінним компаньйоном як для домашнього прослуховування, так і для святкових зустрічей, даруючи насолоду від кожної ноти.
Потокове відтворення музики через Bluetooth
«Harman Kardon Onyx Studio 9 безперешкодно підключається до двох мобільних пристроїв одночасно. По черзі діліться плейлистами та музикою, насолоджуючись покращеним, динамічним звуком.»
Вбудована батарея
Завдяки заряджаємій вбудованій батареї, ви можете насолоджуватися Harman Kardon Onyx Studio 9 у будь-якій частині вашого дому та легко переносити її з однієї кімнати в іншу до 8 годин відтворення.
Автоматичне налаштування звуку
Насолоджуйтеся ідеальним звуком, куди б ви його не взяли. При вмиканні Onyx Studio 9 автоматично калібрується під умови оточення, забезпечуючи найкращу якість звуку, незалежно від місця розташування.
Підсилення стереозвуку за допомогою двох колонок
«Швидко та легко підніміть настрій, отримуючи ширшу та детальнішу звукову сцену, з'єднавши дві колонки Onyx Studio 9 бездротово.»
USB-роз'єм для зарядки
«Ніколи не турбуйтеся, що ваш мобільний пристрій розрядиться під час прослуховування улюбленої аудіокниги. USB-роз'єм для зарядки гарантує, що ви та ваш пристрій завжди готові до дій.»
Додаток Harman Kardon One
Додаток Harman Kardon One допомагає легко налаштувати Onyx Studio 9 та персоналізувати аудіо параметри. Ви також можете налаштувати еквалайзер і керувати всіма сумісними колонками в одному зручному місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.36 кг |
| Висота | 287.5 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 289.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| USB тип C | 1 |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Час заряджання | 4 |
| Час роботи батареї | 8 |
| Вхід для гітари | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 1.0 |
| Комплектація | Акустична система, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Контроль гучності | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 599 ₴









