Міксер Gorenje M400ORAB Black/Silver
Ручний міксер GORENJE M 400 ORAB (HM1041-GS) укомплектований високоефективними віничками із нержавіючої сталі та довгими гачками для тесту. Разом вони будуть забезпечувати всі ваші потреби у змішуванні. Функція повільного старту запобігає виліту інгредієнтів з чаші. Ви можете поступово збільшувати швидкість, щоб відповідати вимогам різних рецептів, починаючи від повільного перемішування горіхів або шоколадних чіпсів до збивання яєчних білків або важких вершків на максимальній швидкості.Кнопки керування кухонним приладом розташовані на ручці міксера, керуються одним пальцем і вам не потрібно буде переривати збивання або змішування для перемикання режиму роботи.Міксер оснащений двигуном 400 Вт з високим робочим ресурсом, це одна з найкращих побутових моделей із тривалим терміном експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Міксер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴





