Тостер Electrolux E7T1-6BP Black
Тостер Electrolux Explore 7 (E7T1-6BP)
Від розморожування нарізаного хліба до підрум'янювання булочок – з тостером Explore 7 результат буде ідеальним. Налаштування, що регулюються, дозволять вам створити свій ідеальний тост. А завдяки додатковим аксесуарам можна навіть підігрівати булочки.
Сім рівнів налаштування дозволяють досягати ідеальних результатів щоразу
Тостер знайде ідеальне налаштування для будь-якого хліба. Оберіть один із семи варіантів підрум'янювання — від нижчої потужності для м'яких хлібобулочних виробів, таких як булочки, до вищої для більш жорстких хлібобулочних виробів, наприклад, чіабати.
Розморожуйте та підігрівайте одним натисканням кнопки
Свіжість щойно приготовленого хліба завдяки налаштуванням підігріву Explore 7. Програма ніжно розігріє хліб, не підсмажуючи його. А налаштування розморожування швидко зроблять свіжим та смачним хліб, який зберігався у морозильній камері.
Підставка для підігріву та кришка від пилу
Випічку і круасани можна не сильно підігрівати на підставці для підігріву, що входить в комплект. Ця зручна підставка ставиться на тостер, що дозволяє легко рівномірно підігріти хліб, який не поміщається в тостер. При цьому пластмасова кришка від пилу захистить тостер, коли він не використовується.
Простота очищення завдяки підносу для крихт
Вбудована таця для крихт збере всі крихти, завдяки чому тепер для очищення тостера не потрібно його перевертати. Піднос легко виймається і очищається, що заощаджує час збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 241 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Вакууматор, Затишний пристрій, 10x Багаторазові вакуумні пакети (23x26 см) |
| Вага без паковання | 0.55 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тостер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Особливості | Плавне підіймання тостів |
| Розмір | 15.6 x 24.1 x 23.3 см |
| Тип | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴







