Блендер Electrolux E4HB1-6GG Black
lectrolux Create 4 (E4HB1-6GG)
Смузі, соуси, пюре - із багатофункціональним блендером ELECTROLUX E4HB1-6GG ви станете справжнім домашнім шеф-кухарем.
Двигун потужністю 600 Вт
Завдяки потужному двигуну ви зможете легко готувати супи, тісто, песто та соуси, створюючи ніжні та смачні страви для себе та своєї сім'ї.
Функція Turbo для миттєвого посилення потужності
За допомогою кнопки Turbo можна переключити прилад на повну потужність (600 Вт) для швидкого та однорідного змішування. Використовуйте цю функцію, коли хочете заощадити час, або наприкінці змішування.
Не містить БФА
Елементи ручного блендера ELECTROLUX E4HB1-6GG не містять БФА, тому його можна використовувати для приготування найрізноманітніших страв та здорового дитячого харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Ємність подрібнювача | 600 мл |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 401 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Мірний стакан | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блендер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Розмір | 401 x 55 x 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







