Джерело безперебiйного живлення Eaton EL1200USBDIN Ellipse ECO 1200 USB
ДБЖ Ellipse ECO відрізняється високою електричною ефективністю та функцією EcoControl, яка автоматично вимикає периферійні пристрої, коли вимикається основний блок. Ellipse ECO допомагає досягти економії електроенергії до 25% порівняно з ДБЖ попереднього покоління. Ellipse ECO забезпечує енергією, гарантованою батареями, щоб підтримувати роботу обладнання під час збоїв у мережі, а також забезпечує ефективний захист від наслідків шкідливих стрибків напруги.
Легка інтеграція та встановлення
Тонкий дизайн ДБЖ Ellipse ECO дозволяє легко встановити його в будь-якому офісному приміщенні: варіанти установки включають вертикальну вежу, під столом, горизонтальну установку під монітором. Блок живлення оснащений роз'ємом USB, що дає змогу взаємодії з комп'ютерними пристроями. Програмне забезпечення Eaton для керування живленням поставляється в стандартній комплектації (до комплекту входить компакт-диск і USB-кабель) і сумісне з усіма основними операційними системами (Windows 7, Vista, XP, Linux і Mac OS).
Повний спокій
Періодичні внутрішні автоматичні тести батареї гарантують постійний моніторинг продуктивності системи. А автоматичний вимикач перевантаження забезпечує легке відновлення після навантаження або короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 7000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 2 хв |
| Вихідна потужність | 750 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 6.7 |
| Вага в пакованні | 7.77 |
| Вхідні роз'єми | Single, IEC320 C14 (10AMP) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 1200 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 750 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.0194 |
| Стійка | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 599 ₴

