Додатковий блок АКБ Eaton 9SX EBM 72V Rack2U
Зовнішня батарея Eaton 9SX EBM 48V Rack2U призначена для розширення автономного часу роботи джерел безперебійного живлення Eaton серії 9SX. Пристрій забезпечує стабільне живлення та захист підключеного обладнання у разі перебоїв з електропостачанням. Корпус формату Rack 2U дозволяє зручно інтегрувати батарею у серверні стійки. Модель 9SXEBM48R відзначається високою надійністю та сумісністю з ДБЖ Eaton, що гарантує ефективну роботу та продовження часу автономії. Ідеальне рішення для критично важливих систем та дата-центрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40.5 кг |
| Висота | 86.5 мм |
| Довжина | 608 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 3 хв |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 40.5 |
| Вага в пакованні | 45.7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Додатковий блок АКБ, інструкція, гарантійний талон. |
| Напруга живлення | 72 |
| Об'єм | 0.1165 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 199 ₴

