
Джерело безперебійного живлення Eaton 3S 850 DIN
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 1295048
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Eaton 3S 850 DIN
Eaton 3S забезпечує живлення та захист від перенапруги для настільних комп'ютерів, бездротових мереж, ігрових консолей та інших важливих пристроїв вдома чи в офісі.
Під час відключення електроенергії Eaton 3S забезпечує аварійне живлення від акумулятора та розширений захист від перенапруги, щоб запобігти пошкодженню від ударів блискавки або перенапруги в мережі.
У разі відключення електроенергії, яке триває довше, ніж очікувалося, програмне забезпечення Eaton безпечно вимкне ваш комп'ютер без втрати даних.
Щоб захистити маршрутизатори від перешкод по лінії передачі даних, Eaton 3S також включає захист лінії передачі даних RJ11/xDSL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 2 хв |
| Вихідна потужність | 510 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 850 Вт |
| Максимальна потужність | 850 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 4 |
| Вага в пакованні | 4.2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 850 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 510 |
| Об'єм | 0.007 |
| Розмір | 335x86x170 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
