
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5E 1200 USB IEC G2
11 499 ₴
- В наявності
- Код: 1403148
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебiйного живлення Eaton 5E 1200 USB IEC G2
ДБЖ Eaton 5e Gen2 поєднує в собі перевірену високу продуктивність і якість з доступною ціною, забезпечуючи економічну і надійний захист від перебоїв в подачі електроенергії і поганої якості електроживлення. Ця новітня версія нашого інтерактивного безперебійника лінійки 5e, що підходить для домашнього використання або для обладнання в малому бізнесі та професійному середовищі, тепер також забезпечує гнучкість роботи національних розеток плюс зручність постійної підзарядки акумуляторів (навіть у вимкненому стані) і можливість запуску без підключення до мережі (холодний запуск). Сертифікація CE зовнішнім агентством TUV гарантує відповідність останнім міжнародним стандартам безпеки.
Просте підключення програми та захист
ДБЖ Eaton 5e Gen2 ідеально підходить для будь-якого типу розеток в житлових і комерційних приміщеннях завдяки широкому вибору національних форматів розеток (4 або 6 IEC і 2 або 4 для FR, DIN / IT, BS).
Більша стійкість до коливань електромережі
Всілякі впливи можуть в будь-який момент порушити напругу в мережі. Лінійно-інтерактивна топологія подвійного посилення (AVR) забезпечує більш широкий діапазон вхідної напруги (знижена напруга і перенапруга: 140-300 В) для економії заряду батареї у разі відключення електроенергії.
Безшумна робота для поліпшення якості обслуговування клієнтів
Це ключовий момент у житлових приміщеннях для забезпечення внутрішнього спокою, оскільки шумне обладнання може відволікати, а також підвищувати рівень стресу. Завдяки конструкції без вентилятора на всіх моделях потужністю до 1200 ВА безперебійник 5e Gen2 гарантує безшумну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 7000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 6 хв |
| Вихідна потужність | 660 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 60 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 8.5 |
| Вага в пакованні | 10.3 |
| Вмик./вимк. | Да |
| Вихідні роз'єми живлення | IEC 320 C13 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | 5E1200UI |
| Потужність ДБЖ, VA | 1200 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 660 |
| Наявність USB | 1 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.03532 |
| Розмір | 330 x 180 x 133mm |
| Тип вихідного сигналу | Імітація синусоїди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴


