Фен Dreame Hair Dryer Gleam AHD12A-GR Grey
Сушіння волосся легко і швидко з феном Dreame Hair Dryer Gleam, який подарує вашому волоссю стиль і збереже вологість. Сучасна технологія забезпечує високу продуктивність і надійно запобігає розсіченню кінчиків, пошкодженню та вицвітанню кольору волосся.
- Потужний двигун зі швидкістю обертання 110 000 оборотів на хвилину
- Висока швидкість потоку повітря - 65 метрів на секунду
- Завдяки великому об'єму подачі повітря - 55 кубічних метрів на годину
- Присутня функція іонізації для догляду за волоссям
Високопродуктивний двигун
Двигун у фені Dreame Hair Dryer Gleam функціонує зі швидкістю до 110 000 обертів у хвилину, що забезпечує максимально ефективне сушіння волосся в найкоротший термін.
Швидке та ефективне сушіння волосся
Зі швидкістю потоку повітря 65 метрів на секунду й об'ємом подачі повітря 55 кубічних метрів на годину, фен Dreame Hair Dryer Gleam розрахований на потужне сушіння, яке висушує вологе волосся до коренів і видаляє вологу зі шкіри голови всього за 2 хвилини.
Заспокійлива дія негативних іонів
Фен Dreame Hair Dryer Gleam створює велику кількість негативних іонів, які допомагають вирівнювати волосся та зберігати вологу, надаючи йому шовковистість і вишуканість.
Зручне та інтуїтивно зрозуміле керування
Фен Dreame Hair Dryer Gleam оснащений 4 рівнями температури та 2 регульованими швидкостями, що дозволяє вам зручно і точно налаштувати фен для сушіння будь-якого типу волосся.
Для різних типів волосся
Режим постійної температури забезпечує відсутність теплового пошкодження під час сушіння волосся феном. Звичайний режим підходить для використання влітку або для використання холодного повітря. Гарячий режим допомагає швидко висушувати вологе волосся. Режим "Універсальний" призначений для створення локонів, надання об'єму волоссю та їх укладання.
Точний контроль температури за допомогою термостата NTC
За допомогою термостата NTC та вдосконаленого мікропроцесора система стежить за температурою, проводячи 100 перевірок в секунду, що гарантує постійне та однакове нагрівання волосся. Це ефективно запобігає розсіченню кінчиків, зменшує пошкодження волосся та захищає від вицвітання кольору.
Маленький рівень звуку
Фен Dreame Hair Dryer Gleam відзначається низьким рівнем шуму всього 59 децибелів, що робить процес сушіння волосся максимально комфортним, при цьому не втрачаючи потужності.
Зручна комплектація
Фен Dreame Hair Dryer Gleam має просту та зручну конструкцію, що робить його ідеальним для використання. Завдяки невеликій вазі всього 330 грамів та насадці-концентратору, ви можете швидко та комфортно сушити волосся. Зовнішній вигляд комплектації, пакування та коробки дозволяє використовувати девайс на подарунок, без необхідності додаткового пакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | Hair Gleam High-Speed Hair Dryer |
| Розмір | 18 x 34 x 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴










