Кавомашина Delonghi ECAM 220.21.B Black
Капсульна кавоварка CECOTEC FreeStyle Compact
Сучасна та компактна капсульна кавоварка CECOTEC FreeStyle Compact створена спеціально для створення смачної та ароматної кави. За допомогою високої потужності роботи 1350Вт та насоса з тиском 20 бар дозволяє Вашій каві бути приготовленою максимально швидко та якісно.
- Сучасна та компактна конструкція
- Висока потужність 1350 Вт
- Насос з тиском 20 бар та технологією ForceAroma
- Резервуар для води ємністю 800 мл
- Технологія швидкого нагріву
- Автоматичне відключення
Все в одній кавоварці
Безліч способів приготувати прекрасну каву. Вибирайте між меленою або капсульною кавою і насолоджуйтесь смаком, адаптованим до ваших уподобань.
Легко та смачно
Кавоварка оснащена термоблоком та системою швидкого нагріву потужністю 1350 Вт для швидкого та легкого приготування найкращої Вашої кави.
Унікальний смак та аромат
Потужний напірний насос із технологією ForceAroma під тиском 20 бар забезпечує найкращу пінку та максимальний аромат кожної кави, тому ви зможете насолоджуватися Вашими напоями.
Резервуар для води 800 мл
Готуйте каву щодня без необхідності постійно поповнювати резервуар для води, а конструкція, що знімається, дозволяє легко наповнювати і чистити резервуар з максимальною зручністю.
Готовність за 30 секунд
Кавоварка оснащена системою швидкого попереднього нагріву, тому за 30 секунд кавоварка CECOTEC FreeStyle Compact буде готова до приготування бажаної кави.
Будь-яка порція кави
Швидко оберіть кількість кави, щоб насолодитися еспресо (50 мл), лонг (100 мл) або великою порцією кави (150 мл) найбільш комфортним та легким для Вас способом.
Автоматичне вимкнення
Завдяки системі енергозбереження автоматично відключає кавоварку через 9 хвилин після приготування кави, що робить кавоварку CECOTEC надійним та безпечним помічником на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Інші функції і особливості | Регулювання температури кави, Регулювання ступеня помелу, Капучинатор, Підігрів чашок, Автоматичне очищення від накипу, Подача пари, Одночасне приготування двох чашок , Контроль міцності кави, Подача гарячої води, Протикрапельна система |
| Призначення | Професійне |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Місткість контейнера для відходів | 14 порц. |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кавомашина, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 599 ₴





